image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Повідомлення про зміну формату ведення договірної роботи з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями 

Шановний Партнере,

з "01" серпня 2022 року ми повністю змінюємо формат ведення договірної роботи з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями.

З умовами нового Договору поставки, Ви можете ознайомитись за посиланням: https://exist.ua/uk/pages/legaldocuments/.


Що змінюється та що це нам дає?

1. Більше не буде паперових договорів поставки, що дозволить нам значно прискорити взаємодію із Вами. Відтепер договір поставки буде лише в електронній формі. Цей договір поставки є договором приєднання, тобто укласти його можна лише шляхом приєднання покупця до всіх його умов в цілому.

При цьому, ключові умови нашого співробітництва (порядок оформлення замовлень, умови поставки товару, гарантійні зобов’язання, порядок повернення товару тощо) у новому Договорі поставки залишаються без суттєвих змін.

Приєднатись до нового Договору поставки Ви зможете в один із таких способів:

- заповнивши та надавши нам підписану Заяву про приєднання;

- оформивши замовлення на сайті https://exist.ua, через Онлайн-чат або звернувшись до нашого Call-Центру;

- здійснивши оплату замовлення на підставі нашого рахунку.

Ви можете на власний розсуд обрати із числа запропонованих найбільш зручний для Вас спосіб приєднання до договору поставки.

Через прибирання бюрократичного фактору, ми зможемо швидше обробляти та запускати в роботу Ваші замовлення, а Ви більше не будете втрачати час на очікування вирішення всіх питань з паперами. При цьому, як ми вже зазначали, Ви зможете приєднатись до нового договору у спрощений спосіб здійснивши замовлення або оплативши рахунок.


2. Передбачено можливість здійснення електронного документообігу та визначено умови, а також порядок його ведення. Це дозволить нам, по-перше, здійснювати коректний документообіг та зменшити час на його ведення. По-друге, створює для всіх нас передумови знизити фінансові витрати на документообіг і діловодство.


Щодо договорів поставки, які були укладені між нами раніше.

Зазначаємо, що усі договори поставки, які були укладені між Вами та ТОВ «А.Б.С. УКРАЇНА» (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 39491019) до "01" серпня 2022 року втрачають свою юридичну силу з дати Вашого приєднання до нового Договору поставки, а зобов’язання щодо поставки або оплати товару, які виникли між нами та не були виконані, продовжують діяти до моменту їх повного та належного виконання. 

При цьому, слід зазначити, що з "01" серпня 2022 року оформлюючи замовлення у інтернет-магазині EXIST.UA та (або) здійснюючи оплату рахунку Ви приєднуєтесь в цілому до нового Договору поставки. Усі замовлення та поставки товару після Вашого приєднання до нового Договору поставки будуть здійснюватися у порядку та на умовах, передбачених ним.


З повагою,

інтернет-магазин автотоварів та сервісів EXIST.UA