Введите номер запчасти или VIN

Помощь

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

Для клієнтів у містах, де розташовані офіси продажу EXIST.UA, діє послуга БЕЗКОШТОВНОЇ адресної доставки товару в межах міста, а для клієнтів м .Києва - і в передмісті.

Для оформлення доставки необхідно в коментарі до замовлення вказати «Адресна доставка», адресу доставки, контактні дані отрумувача, бажані дату і час отримання.

 

Регіональним клієнтам здійснюється БЕЗКОШТОВНА доставка товарів з офисів продажу EXIST.UA транспортними компаніями - партнерами «Нова Пошта» та «Нічний Экспрес» у відділення перевізника або за вказаною адресою (до дверей).

Для оформлення доставки у відділення перевізника необхідно в коментарі до замовлення вказати «Доставка у відділення НП (НЕ) №…», номер відділення перевізника  в населеному пункті  отримувача, контактні дані отримувача і бажану дату отримання.

Для оформлення адресної доставки необхідно в коментарі до замовлення вказати «Адресна доставка Новою Поштою», адресу доставки, контактні дані отримувача і бажану дату отримання.

 

УвагаМожливе відправлення товарів іншими перевізниками за наступних умов:

  • відправка здійснюється за рахунок клієнта;
  • товари  страхуються на мінімальну суму згідно правил перевізників. За бажанням, клієнт має  самостійно прийняти рішення про страхування товару і вказати це за допомогою опції «Застрахувати вантаж», або в коментарях до замовлення, або електроним листом на адресу  персонального менеджера.
  • перехід права власності на товар, а також ризики, пов’язані з його  виходом з ладу або зникненням, переходять до  клієнта в момент передачі товара перевізнику.