Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Доставка 

ДОСТАВКА


Ми пропонуємо безкоштовну доставку  товару по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій - АР Крим і окремих населених пунктів Донецької і Луганської областей.


Умови безкоштовної доставки:

  • у відділення Укрпошти (обов'язкова умова - вибір даного способу доставки в момент оформлення замовлення), при цьому перевізник не доставляє АКБ, товари вагою більше 30 кг та товари розміром більше 70 см;
  • кур'єром EXIST.UA за вказаною адресою в межах Києва та населених пунктів Києво-Святошинського, Бориспільського, Броварського, Вишгородського районів Київської обл. в інтервалах: понеділок - п'ятниця: 10:00-13:00 (тільки для Києва), 13:00-18:00, субота: 11:00-17:00.

 

Доставка за рахунок одержувача:

• у відділення Нової Пошти (обов'язкова умова - вибір даного способу доставки в момент оформлення замовлення) з оплатою фіксованої суми 49 грн, незалежно від ваги, об’єму  і відстані, при цьому послугу зворотньої пересилки грошових коштів у випадку післяплати  сплачує клієнт (для уникнення витрат на зворотню пересилку грошових коштів радимо сплатити товар на сайті он-лайн перед відправкою)

• іншими перевізниками, при цьому вантаж страхується на мінімальну суму згідно з правилами обраного перевізника, а перехід ризиків, пов'язаних з втратою або пошкодженням товару, відбувається в момент передачі товару перевізнику.

 

Клієнтам з Молдови. 

Ми пропонуємо наступні варіанти доставки замовлень:

• Укрпоштою або Новою Поштою у найближче прикордонне відділення на території України на зазначених вище умовах;

• відвантаження регулярному перевізнику з офісів продажу «Одеса» та «Чернівці» за рахунок одержувача за тарифами обраного перевізника.

 

Додаткова інформація: 

тлф. (067) 170-1-888, (099) 170-1-888, (093) 170-1-888,

e-mail: [email protected]