Акції (15)АкціїВсе для ТОДля ТОМережа СТОСТОСтраховкаДопомога в дорозі 24/7Assistance

Доставка 

ДОСТАВКА


Ми пропонуємо безкоштовну доставку  товару по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій - АР Крим і окремих населених пунктів Донецької і Луганської областей.


Умови безкоштовної доставки:

  • у відділення Укрпошти (обов'язкова умова - вибір даного способу доставки в момент оформлення замовлення), при цьому перевізник не доставляє АКБ, товари вагою більше 30 кг та товари розміром більше 70 см;
  • кур'єром EXIST.UA за вказаною адресою в межах Києва та населених пунктів Києво-Святошинського, Бориспільського, Броварського, Вишгородського районів Київської обл. в інтервалах: понеділок - п'ятниця: 09:00-13:00 (тільки для Києва), 13:00-18:00, субота: 11:00-17:00.

 

Доставка за рахунок одержувача:

• у відділення Нової Пошти (обов'язкова умова - вибір даного способу доставки в момент оформлення замовлення) з оплатою фіксованої суми 59 грн, незалежно від ваги, об’єму  і відстані, при цьому послугу зворотньої пересилки грошових коштів у випадку післяплати  сплачує клієнт (для уникнення витрат на зворотню пересилку грошових коштів радимо сплатити товар на сайті он-лайн перед відправкою)

• іншими перевізниками, при цьому вантаж страхується на мінімальну суму згідно з правилами обраного перевізника, а перехід ризиків, пов'язаних з втратою або пошкодженням товару, відбувається в момент передачі товару перевізнику.

 

Клієнтам з Молдови. 

Ми пропонуємо наступні варіанти доставки замовлень:

• Укрпоштою або Новою Поштою у найближче прикордонне відділення на території України на зазначених вище умовах;

• відвантаження регулярному перевізнику з офісів продажу «Одеса» та «Чернівці» за рахунок одержувача за тарифами обраного перевізника.

 

Додаткова інформація: 

тлф. (067) 170-1-888, (099) 170-1-888, (093) 170-1-888,

e-mail: [email protected]