Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Всі товари Bosal 

З моменту заснування компанії в 1923 році компанія Bosal накопичила великий і вражаючий досвід в розробці, виробництві та постачанні своєї продукції клієнтам по всьому світу. Глобальна присутність власних науково-дослідних центрів доповнюється партнерською мережею галузевих партнерів, а також дослідних і освітніх підрозділів. Річний оборот компанії перевищує 520 мільйонів євро. У групі Bosal працюють понад 2500 чоловік на 12 виробничих підприємствах і в 10 розподільних центрах.
Автозапчастини
Генератори, Стартери, Підвіска, Гальма, Трансмісія, Двигун, Рульове, Запалювання, Опалення та кондиціювання, Підготовка та подача повітря, Паливна система, Системи охолодження, Фільтри.
Всі товари
Оливи, рідини і автохімія
Автохімія, Рідини, Фарби, Лаки, Шпаклівки, Оливи, Присадки, Змазки, Мастила, Засоби для очищення і шліфування
Всі товари
Інтер'єр
Автокрісла, Сидіння, Килимки, Накладки і рамки, Органайзери, Сонцезахист, Частини салону, Чохли, Шумоізоляція
Всі товари


Про компанію

Компанію Bosal заснував Карел Бос в голландському місті Алкмаар. Звідси і назва - Bos + Al (kmaar). І за майже 100 років розвитку і зростання його дітище стало потужною міжнародною компанією. Сьогодні Bosal обслуговує своїх клієнтів у всьому світі - від Південної Африки до Росії, від Бразилії до Китаю і від Європи до Північної Америки. Голландський виробник є авторитетним світовим виробником систем, як для ринку оригінального устаткування, так і для вторинного ринку. Повна продуктова лінійка компанії для ринку конвеєрних поставок і вторинного ринку включає в себе:

  • системи контролю викидів для легкового і комерційного транспорту;
  • системи фаркопов і тягово-зчіпних пристроїв;
  • системи перетворення енергії;
  • домкрати та набори інструментів.

Сьогодні Bosal Group залишається сімейної голландською компанією з головним офісом в м Люммен, Бельгія. У ній сушествует три підрозділи: одне займається розробкою і постачанням на конвеєр автовиробників, друге - поставками на вторинний ринок запчастин, третє - розробкою модулів рекуперації енергії.

Глушники в зборі і деталі глушників Bosal


Для автовласників компанія Bosal відома перш за все своїми вихлопними системами і її компонентами. Завдяки своїм високоефективним вихлопних систем Bosal вносить активний внесок в екологічно безпечну мобільність. В результаті ноу-хау, накопичених у співпраці з автовиробниками в процесі конвеєрних поставок, продукти Bosal для вторинного ринку відповідають найсуворішим вимогам всіх стандартів. Також компанія використовує строгі програми випробувань, які гарантують якість, довговічність і ідеальну точність монтажу. Bosal пропонує найширший асортимент змінних вихлопних систем і компонентів для світового ринку запчастин. Про високу якість продукції свідчать такі факти:

  • всі вихлопні системи виконані по ОЕ-шаблонами і схвалені автовиробниками;
  • вся продукція Bosal Aftermarket відповідає вимогам стандарту ISO / TS 16949;
  • всі труби виготовлені з алюмінію або нержавіючої сталі, а всередині глушника немає зварних швів.

До речі, цикл розробки нового виробу становить всього вісім тижнів, що забезпечує компанії проактивний позицію в питанні асортименту і швидку реакцію на потреби ринку.

Каталітичні конвертори Bosal