Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше
Акції (19)АкціїВсе для ТОДля ТОМережа СТОСТОСтраховкаДопомога 24/7Допомога 24/7

Гарантія і повернення товарів 

ГАРАНТІЯ І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

Гарантія.

Купівля в EXIST.UA - це надійність продавця та спокій покупця.


Клієнт EXIST.UA захищений від браку, пересортиці, підробки, невірного підбору товару нашим співробітником.


Дія гарантії:

В якості гарантійного талона діє видаткова накладна на товар, який було придбано в EXIST.UA. Навіть якщо накладну не було збережено, ми ідентифікуємо факт і дату придбання в нашій операційній системі.


Строк разгляду претензій - як правило, в момент звернення, а у разі необхідності проведення перевірки причин виникнення дефекту - в строк згідно чинного законодавства України.


Умови розгляду претензій:


Розмір відшкодування збитків:

  • ціна дефектного товару;
  • інші документально підтверджені витрати, пов'язані із усуненням виявленого дефекту – при наданні замовлення-наряду на монтаж товару на СТО та акту рекламації.


Повернення товарів належної якості.


Не знадобився або не підійшов товар, придбаний в EXIST.UA? - Немає проблем! 

Строк повернення - протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі. 


Умови повернення:

  • товар не був у користуванні;
  • збережено товарний вигляд та споживчі властивості;
  • збережено пакування, ярлики. 

 


Порядок звернень.


Для оформлення гарантійної претензії або повернення товару належної якості необхідно звернутися до нас у будь-який зручний спосіб: візит до офісу продажу, телефонний дзвінок, електронна пошта та ін. 

В якості офіційного звернення і підтвердження факту передачі товару клієнт має оформити Претензію до якості або Заяву на повернення товару, які можуть бути заповнені безпосередньо в офісі продажу за допомогою наших співробітників або надіслані нам електронною поштою.

Співробітник Компанії узгоджує з клієнтом перелік документів, строк та спосіб передачі товару (в офісі продажу або Новою Поштою на адресу «А.Б.С. УКРАИНА, ТОВ», відділення № 1,  Ходосівка, вул. Березова, 2, контактна особа - контакт-центр, тлф. (067) 170-18-88, безготівковий розрахунок)


УВАГА! 

Не відправляти товар без попереднього узгодження. 

Товар має бути упакований належним чином. Не допускається нанесення на заводське пакування написів, наліпок і скотча: коректне пакування товару є відповідальністю відправника, а порушення вказаних вимог може призвести до відмови у поверненні.   
Жодних додаткових витрат.


Усі витрати на переміщення товарів, які пов'язані із поверненням та гарантійною претензією, сплачує EXIST.UA.

Грошові кошти за повернутий або дефектний товар переказуються в найкоротші строки, але не більше 7 днів. Банківську комісію сплачує EXIST.UA.Додаткова інформація: 

тел. (067) 170-1-888, (099) 170-1-888, (093) 170-1-888,

e-mail: [email protected]