image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Гарантія і повернення товарів 

ГАРАНТІЯ І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

Гарантія.

Купівля в EXIST.UA - це надійність продавця та спокій покупця.


Клієнт EXIST.UA захищений від браку, пересортиці, підробки, невірного підбору товару нашим співробітником.


Дія гарантії:

В якості гарантійного талона діє видаткова накладна на товар, який було придбано в EXIST.UA. Навіть якщо накладну не було збережено, ми ідентифікуємо факт і дату придбання в нашій операційній системі.


Строк разгляду претензій - як правило, в момент звернення, а у разі необхідності проведення перевірки причин виникнення дефекту - в строк згідно чинного законодавства України.


Умови розгляду претензій:


Розмір відшкодування збитків:

  • ціна дефектного товару;
  • інші документально підтверджені витрати, пов'язані із усуненням виявленого дефекту – при наданні замовлення-наряду на монтаж товару на СТО та акту рекламації


Повернення товарів належної якості.


При отриманні товару службами доставки, строк повернення - протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі. 

Товар, отриманий самостійно з наших відділів продажу, може бути повернутий протягом року з моменту покупки.


Умови повернення:

  • товар не був у користуванні;
  • збережено товарний вигляд та споживчі властивості;
  • збережено пакування, ярлики. 

 


Порядок звернень.


Для оформлення гарантійної претензії або повернення товару належної якості необхідно звернутися до нас у будь-який зручний спосіб: візит до офісу продажу, телефонний дзвінок, електронна пошта та ін. 

В якості офіційного звернення і підтвердження факту передачі товару клієнт має оформити Претензію до якості або Заяву на повернення товару, які можуть бути заповнені безпосередньо в офісі продажу за допомогою наших співробітників або надіслані нам електронною поштою.


Співробітник Компанії узгоджує з клієнтом перелік документів, строк та спосіб передачі товару в офіс продажу або:

  • Новою поштою на адресу "А.Б.С. УКРАЇНА", ТОВ, відділення №1, Ходосівка, вул. Березова, 2, контактна особа - контакт-центр, тлф. (067) 170-18-88, (якщо співробітников не було вказано інше відділення);
  • Новою поштою з послугою "Легке повернення" 

  • Укрпоштою на адресу "А.Б.С. УКРАЇНА", ТОВ, відділення №03083, м.Київ, просп. Науки, 63, контактна особа - контакт-центр, тлф. (067) 170-18-88.

У разі повернення товару вартість відправки сплачує покупець.


УВАГА! 

Не відправляти товар без попереднього узгодження. 

Товар має бути упакований належним чином. Не допускається нанесення на заводське пакування написів, наліпок і скотча: коректне пакування товару є відповідальністю відправника, а порушення вказаних вимог може призвести до відмови у поверненні.   
Жодних додаткових витрат.


Грошові кошти за повернутий або дефектний товар переказуються в найкоротші строки, але не більше 7 днів.Додаткова інформація: 

тел. (067) 170-1-888, (099) 170-1-888, (093) 170-1-888,

e-mail: [email protected]