Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше
Условия возврата и гарантия

Условия возврата и гарантия 

Гарантія та повернення товарів

Гарантія.

Купівля в EXIST.UA – це надійність продавця та спокій покупця.

Клієнт EXIST.UA захищений від браку, пересортиці, підробки, невірного підбору товару нашим співробітником.

Дія гарантії:

У якості гарантійного талону виступає видаткова накладна на товар, який було придбано в EXIST.UA. Навіть якщо накладну не було збережено, ми ідентифікуємо факт і дату придбання в своїй операційній системі.


Строк розгляду претензій - як правило, в момент звернення, а у разі необхідності технічної перевірки причин виникнення дефекту - в строк згідно чинного законодавства України.


Умови розгляду претензій:


Розмір відшкодування збитків:

  • ціна дефектного товару;
  • інші документально підтверджені витрати, пов’язані із усуненням виявленого дефекту – за умови надання замовлення-наряду на монтаж товару на СТО та акту рекламації.


Повернення товарів належної якості.


Не знадобився або не підійшов товар, придбаний в EXIST.UA? - Немає проблем. 

Строки повернення - протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі.


Умови повернення:


  • товар не використовувався, збережено його товарний вигляд та споживчі властивості;
  • збережено пакування, ярлики.

 


Порядок звернення.


Для оформлення гарантійної претензії або повернення товару належної якості клієнту необхідно звернутися до персонального менеджера в офісі продажу, де було здійснено покупку товару.


Клієнт оформлює Претензію до якості або Заяву на повернення товару безпосередньо в офісі продажу або надсилає електронною поштою. Такий документ є офіційним підтвердженням передачі товару.


В ході звернення здійснюється узгодження переліку документів, термінів та способів передачі товару (принести до офісу продажу або надіслати «Новою Поштою» на адресу «А.Б.С. УКРАЇНА ТОВ», відділення № 1, Ходосівка, вул. Березова, 2 (лот 220, біля Клініки "Мануфактура"). Контактна особа – контакт-центр, тлф. (067) 170-18-88, безготівковий розрахунок). УВАГА! Не відправляти товар без попереднього узгодження. Товар має бути упакований належним чином. Не допускається нанесення на заводське пакування написів, наліпок та  скотчу: коректне пакування товару є відповідальністю відправника, а порушення цих  вимог можуть призвести до відмови у поверненні.  


Жодних додаткових витрат.


Усі витрати на переміщення товарів «Новою Поштою», пов’язані з поверненням, зверненням з гарантійною претензією або підозрою у підробці, сплачує EXIST.UA.


Грошові кошти за повернутий товар або за відшкодування дефектів та збитків перераховуються в найкоротший термін, але не довше 7 днів. Банківська комісія сплачується EXIST.UA.