Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Всі товари Castrol 

Castrol - це відомий бренд в індустрії мастильних матеріалів, який вже понад 120 років постачає високоякісні мастильні матеріали клієнтам по всьому світу.
Автозапчастини
Генератори, Стартери, Підвіска, Гальма, Трансмісія, Двигун, Рульове, Запалювання, Опалення та кондиціювання, Підготовка та подача повітря, Паливна система, Системи охолодження, Фільтри.
Всі товари
Оливи, рідини і автохімія
Автохімія, Рідини, Фарби, Лаки, Шпаклівки, Оливи, Присадки, Змазки, Мастила, Засоби для очищення і шліфування
Всі товари

Чарльз Чірс Вейкфілд заснував власну компанію в 1899 році. Але тільки через десять років він вирішив додати в моторне мастило касторку і так народився Castrol. Через більше ніж 100 років компанія стала частиною концерну British Petroleum і входить в ТОП-3 виробників масел у світі. Бізнес представлений в 46 країнах, в ньому працюють 7500 співробітників. Castrol можна назвати одним з найпопулярніших і найбільш розкручених брендів у світі моторних мастил. Слоган компанії – це не просто моторне мастило, це інженерія мастильних матеріалів.