Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Всі товари DENSO 

DENSO - це світовий виробник автомобільних запчастин і систем, який вже понад 70 років постачає високоякісну продукцію клієнтам по всьому світу. Компанія DENSO була заснована в 1949 році в Японії як виробник автомобільних запчастин. Продукція DENSO відома своєю якістю та надійністю. Основні переваги продукції DENSO такі. 1. DENSO інвестує значні кошти в дослідження та розробки, і її продукція часто знаходиться на передньому краї автомобільних технологій. Наприклад, в системах кондиціонування повітря компанії використовуються передові холодоагенти, які є більш екологічно чистими, ніж традиційні холодоагенти. 2. Продукція DENSO розроблена відповідно до найвищих стандартів якості, і компанія має репутацію виробника надійної та довговічної продукції. 3. DENSO пропонує широкий асортимент автомобільної продукції, що означає, що клієнти можуть знайти правильний продукт для своїх конкретних потреб. Продукція компанії доступна для легкових і вантажних автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів.
Автозапчастини
Генератори, Стартери, Підвіска, Гальма, Трансмісія, Двигун, Рульове, Запалювання, Опалення та кондиціювання, Підготовка та подача повітря, Паливна система, Системи охолодження, Фільтри.
Всі товари
Оливи, рідини і автохімія
Автохімія, Рідини, Фарби, Лаки, Шпаклівки, Оливи, Присадки, Змазки, Мастила, Засоби для очищення і шліфування
Всі товари

Про компанію

У 1949 році, коли майбутня корпорація DENSO виділилася в окрему компанію зі структури Toyota, вона називалася Nippon DENSO, що в перекладі означає «японські електричні запчастини». Спочатку виробник займався розробкою радіаторів, генераторів, стартерів і розподільних систем. У 1996 році бізнес отримав нинішню назву DENSO, тому що вже давно вийшов за асортимент тільки електричних і тільки японських деталей. Сьогодні деталі від DENSO виробляють по всьому світу і поставляють на конвеєри 90% автовиробників. Таких успіхів японці досягли, в тому числі завдяки тому, що компанія реінвестує велику частку своїх доходів в науково-дослідницьку діяльність та розробки.

Щоб оцінити якість продукції DENSO, можна перерахувати кількість інновацій і винаходів, які були зроблені інженерами японської корпорації.

 • 1974 року - перша в світі свічка запалювання з платиновим електродом.
 • 1991 рік - перша в світі керамічна свічка запалювання.
 • 1994 рік - дочірня компанія DENSO Wave створює QR-код.
 • 1998 рік - перший в світі каталітичний перетворювач з тонкостінної керамічної стільниковою структурою.
 • 1999 рік - перші в світі 12-точкові паливні форсунки.
 • 2000 рік - перший в світі генератор з сегментним провідником, який має подвійну обмотку, вбудований випрямляч і провід прямокутного перерізу в обмотці статора.
 • 2001 рік - перший в світі стартер з планетарним редуктором і сегментної обмоткою, а також перший інтегрований стартер-генератор з ремінним приводом.
 • 2006 рік - перша в світі електрична система зміни фаз газорозподілу з приводом від двигуна.

І це тільки основні винаходи, не рахуючи багатьох деталей і систем, які в DENSO поліпшили і зробили найефективнішими або найкомпактнішими в світі. До речі, з 1997 року вся продукція відповідає вимогам міжнародного сертифікату якості QS 9000 / ISO 9001. Ще один цікавий факт про компанію - близько 25% з усіх створюваних DENSO промислових роботів використовуються на власному виробництві, що ще раз доводить їх професіоналізм і прагнення виробляти найкращу продукцію.


Компоненти системи Common Rail DENSO

Виробництвом паливних насосів для дизелів компанія DENSO займається з 1957 року. А сьогодні японці створюють єдині в світі системи Common Rail з тиском уприскування 2500 бар. Це доводить, що компанія є одним з лідерів в сфері розробки дизельних двигунів. Як і той факт, що DENSO виробляє близько 15% всіх деталей для ринку дизельного обладнання. Асортимент дизельних деталей DENSO складається з паливоподаючі насосів поколінь HP2, HP3, HP4 - це 41 насос, який підходить для 329 автомобілів. Широкий асортимент з 59 форсунок Common Rail застосовується в 375 автомобілях. Також в реченні DENSO доступні 13 клапанів контролю подачі палива.

Дизельні насоси DENSO

Компанія DENSO виробляє насоси двох типів: з електронним і механічним управлінням. У сегменті насосів з механічним управлінням є дві категорії деталей: багаторядні паливні та насоси розподільного типу. Перші використовуються у важкій техніці і мають таку ж кількість притискних елементів, скільки циліндрів. У кожному насосі вже є механізми, які контролюють подачу палива і уприскування, які працюють від распредвала. По-друге використовується загальний механізм тиску палива на всі циліндри. Але розподіл дизельного палива по циліндрах відбувається за допомогою спеціального пристрою. Всі деталі системи вже інтегровані в насос і це оптимальний варіант для сучасних двигунів маленького обсягу для легкових автомобілів. У сегменті насосів з електронним управлінням теж є два типи пристроїв: розподільні насоси і насоси Common Rail. У першому випадку датчики насоса визначають, як працює двигун і яка кількість палива потрібно впорснути в камеру згоряння. У другому випадку насос працює від двигуна автомобіля, подаючи паливо в камеру згоряння під дуже високим тиском, а система Common Rail подає паливо на кожну форсунку окремо. Всім керує електронний блок управління.

Датчики масової витрати повітря DENSO

В асортименті DENSO є близько трьох десятків датчиків масової витрати повітря (витратомірів), які є рівноцінною заміною для 161 оригінального пристрою. Їх можна застосовувати в 1009 різних моделях автомобілів. Доступ до розробок на ОЕМ дає DENSO можливість застосовувати «оригінальні» технології в своїх продуктах. Наприклад, деякі моделі використовують нагрівальний елемент всередині, тим самим повністю повторюючи виконання оригінальних датчиків. Також інженери компанії неодноразово створювали нові оптимізовані конструкції датчиків, роблячи їх більш компактними або вирішуючи проблему установки в важкодоступних місцях.

Витратоміри DENSO характеризуються:

 • невеликими розмірами і вагою;
 • високою точністю вимірювань;
 • комфортністю установки;
 • високою надійністю.

Паливні насоси DENSO

Десяток моделей паливних насосів погружного типу від DENSO підходять для 230 найпопулярніших моделей автомобілів. У насосах DENSO застосовується V-образна крильчатка, яка подає паливо з мінімумом вібрацій і шуму, роблячи роботу цієї деталі дуже тихою. До того ж вони дуже точні і дуже продуктивні.

Клапани рециркуляції відпрацьованих газів DENSO

Компанія DENSO виробляє всього 6 клапанів рециркуляції вихлопних газів, але вони підходять для 51 популярних марок автомобілів. Клапани можуть бути в різному виконанні: мати кроковий електродвигун або двигун постійного струму або бути електромагнітними. Клапани DENSO гарантують швидку реакцію незалежно від умов роботи двигуна. А точний вбудований датчик гарантує тонке регулювання відпрацьованих газів. Крім того, клапани DENSO демонструють тенденцію до зносостійкості і довгому терміну служби.

Датчики температури відпрацьованих газів

Асортимент з 11 датчиків вимірювання температури відпрацьованих газів є заміною для 46 оригінальних артикулів, які підходять для 211 автомобілів. DENSO виробляє як стандартні, так і швидкодіючі датчики, з різними порогами чутливості при визначенні температури.

Датчики DENSO характеризують:

 • малі розміри;
 • швидка реакція;
 • стійкість до високих температур;
 • стійкість до вібрацій;
 • прецизійна точність.

Лямбда-зонди (кисневі датчики) DENSO

C 1977 года, когда лямбда-зонды начали использоваться впервые, компания DENSO является одним из мировых лидеров в их разработке. Кстати, инженеры DENSO первыми стали измерять количественно состав смеси, позволяя определить не только бедная смесь или богатая, но и насколько. В ассортименте есть 412 датчиков для вторичного рынка запчастей, которые подходят для 5400 моделей автомобилей. Кроме того, компания выпускает около 2000 артикулов для автопроизводителей, 286 из которых являются уникальными и производятся только DENSO. Лямбда-зонды могут быть резьбового или фланцевого типа, иметь разъем и быть готовыми к установке или быть без него, чтобы подключаться к старому разъему. В производстве кислородных датчиков DENSO используется лазерная сварка, а вся готовая продукция тестируется.

Фільтри салону DENSO

Всі салонні фільтри DENSO виробляються в повній відповідності з усіма вимогами стандартів автовиробників. Асортимент з 310 деталей підходить для 1200 моделей автомобілів. Основним елементом салонного фільтра DENSO є фліс, який затримує всі забруднювачі повітря з розміром частинок до 0,01 мікрометра. Крім стандартних фільтрів, в асортименті є також вугільні фільтри з комбінованим шаром активованого вугілля, який на 25% ефективніше очищає повітря.


Генератори DENSOСтартери DENSO

Також як і в сфері генераторів, компанія DENSO є фахівцем в стартерах. Виробник постійно генерує інновації. Наприклад, в 2000 році був створений унікальний на той час генератор, в якому використовувався сегментний провідник, подвійна обмотка, випрямлячі і прямокутний провідник в обмотці статора. А роком пізніше інтегрований генератор стартера з ремінним приводом. 60 моделей стартерів для 1294 моделей автомобілів виробляються в редукційний або планетарному виконанні. Асортимент добре адаптований для потреб власників азіатських і італійських автомобілів.


Щітки склоочисника DENSO

Щітки склоочисника DENSO виконані з кращих матеріалів та розроблені за високими стандартами автовиробників. Це підтверджують виробники таких автомобілів, як Opel Insignia, Citroën C-Crosser, Peugeot 4007, Toyota Auris і Toyota IQ, які використовують їх в базовій комплектації. Компанія Denso гарантує, що всі ноу-хау, які застосовуються в оригінальних продуктах, використовуються і в щітках для вторинного ринку запчастин. 142 моделі підходять для 1700 автомобілів, покриваючи 95% азіатського і 85% європейського автопарку. Автовласникам доступні всі можливі варіанти. Наприклад, гумові елементи можуть бути як стандартні, так і плоскі, або гібридні. Дизайн гумового елемента може бути як зігнутим, так і спойлерниє, або взагалі з заздалегідь заданою формою. Кріплення теж відрізняються: байонетний замок, двогвинтового кріплення або класичний «гачок». Асортимент складається зі стандартних каркасних, безкаркасних, гібридних і задніх щіток склоочисника.