| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| Обсяг [л]: | 20 |
| Популярні: | COMMA 10W40 |
| Серія оливи: | COMMA X-FLOW |
| Специфікації ACEA: | A3, B3 |
| Специфікації API: | CF, SL |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Допуски виробників: | BMW LL-04, CHRYSLER MS-11106, GM DEXOS 2, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52, PORSCHE C30, PSA B71 2290, PSA B71 2297, VW 502.00, VW 503.00, VW 503.01, VW 504.00, VW 505.00, VW 505.01, VW 506.00, VW 506.01, VW 507.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-30 |
| Обсяг [л]: | 20 |
| Популярні: | MOBIL 5W30 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Серія оливи: | MOBIL 1 ESP |
| Специфікації ACEA: | C2, C3 |
| Специфікації API: | CF, SM, SN, SP |
| Тип основи масла: | Синтетична |
| Допуски виробників: | MB 229.1, VW 501.01, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Специфікації ACEA: | A3, B4 |
| Специфікації API: | CF, SL |
| Допуски виробників: | MB 229.1, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Специфікації ACEA: | A3, B3 |
| Специфікації API: | CF, SG |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Допуски виробників: | MB 229.1 |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Популярне в містах: | Запоріжжя |
| Специфікації ACEA: | A3, B3 |
| Специфікації API: | CF, SJ |
| Тактность двигуна: | 4T |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Тип ТЗ: | Легковий автомобіль |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Специфікації API: | CF, SL |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Допуски виробників: | MB 226.51, RENAULT RN 0720 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-30 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Специфікації ACEA: | A3, B4, C4 |
| Специфікації API: | CF, SN |
| Допуски виробників: | MB 229.3, RENAULT RN 0700, RENAULT RN 0710, VW 502.00, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Специфікації ACEA: | A3, B4 |
| Специфікації API: | CF, SL |
| Тактность двигуна: | 4T |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Тип ТЗ: | Легковий автомобіль |
| Допуски виробників: | FIAT 9.55535-D2, FIAT 9.55535-G2, MB 229.1, MB 229.3, RENAULT RN 0700, RENAULT RN 0710, VW 502.00, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| Найменування продукту: | Yuko semisynthetic 10w-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Популярні: | YUKO 10W40 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Специфікації ACEA: | A3, B4 |
| Специфікації API: | CF, SN |
| Специфікації ILSAC: | ILSAC GF-5 |
| Допуски виробників: | CHRYSLER MS-6395, FORD WSS-M2C961-A1, GM 6094M, HONDA SERVICE FILL |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-30 |
| Обсяг [л]: | 0,946 |
| Специфікації API: | SP |
| Специфікації ILSAC: | ILSAC GF-6A |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Допуски виробників: | BMW LL-04, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS 2, MB 229.51, RENAULT RN 0700, RENAULT RN 0710, VW 502.00, VW 505.00, VW 505.01 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Специфікації ACEA: | C3 |
| Специфікації API: | CF, SN |
| Допуски виробників: | BMW LL-01, GM DEXOS1 GEN 2, MB 229.3, MB 229.5, RENAULT RN 0700, RENAULT RN 0710, VW 502.00, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Специфікації ACEA: | A3, A5, B4, B4-16, B5, B5-16 |
| Специфікації API: | CF, SN |
| Допуски виробників: | BMW LL-98, MB 229.3, RENAULT RN 0710, VW 502.00, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-30 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Специфікації ACEA: | A3, B4 |
| Специфікації API: | CF, SL |
| Тип основи масла: | Синтетична |
| Допуски виробників: | BMW LL-04, MB 229.51, PORSCHE C30, VW 504.00, VW 507.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-30 |
| лінія продукту: | Ultimate |
| Найменування продукту: | Ultimate longlife 5w-30 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Специфікації ACEA: | A3, B4, C3 |
| Специфікації API: | CF, SN |
| Тип основи масла: | Синтетична |
| Допуски виробників: | FIAT 9.55535-D2, FIAT 9.55535-G2, MB 226.5, MB 229.3, MB 229.5, PSA B71 2300, RENAULT RN 0700, RENAULT RN 0710, VW 501.01, VW 502.00, VW 505.00, VW 505.01 |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| лінія продукту: | Havoline extra |
| Найменування продукту: | Havoline extra sae 10w-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Специфікації ACEA: | A3, B3, B4 |
| Специфікації API: | CF, SN |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Допуски виробників: | BMW LL-04, MB 229.31, MB 229.51, VW 502.00, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Специфікації ACEA: | C3 |
| Специфікації API: | CF, SM |
| Тип основи масла: | Синтетична |
| Допуски виробників: | BMW LL-98, MB 229.1, MB 229.3, PORSCHE A40, RENAULT RN 0700, RENAULT RN 0710, VW 502.00, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-30 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Специфікації ACEA: | A3, B4 |
| Специфікації API: | CF, SL, SM, SN |
| Тип основи масла: | Синтетична |
| Допуски виробників: | FORD WSS-M2C913-D, JAGUAR/LAND ROVER STJLR.03.5003, RENAULT RN 0700 |
| Клас в'язкості SAE: | 5W-30 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Популярні: | VATOIL 5W30 |
| Специфікації ACEA: | A1, A5, B1, B5 |
| Специфікації API: | CF, SL |
| Допуски виробників: | MB 229.1, RENAULT RN 0700, RENAULT RN 0710, VW 501.01, VW 505.00 |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-40 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Популярне в містах: | Дніпро |
| Популярні: | ADDINOL 10W40 |
| Сезонність: | Всесезонна |
| Специфікації ACEA: | A3, B4 |
| Специфікації API: | CF, SL, SN |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Допуски виробників: | MB 229.1 |
| Клас в'язкості SAE: | 10W-50 |
| Обсяг [л]: | 1 |
| Специфікації ACEA: | A3, B4 |
| Специфікації API: | CF, SL |
| Тактность двигуна: | 4T |
| Тип основи масла: | Напівсинтетична |
| Тип ТЗ: | Легковий автомобіль |
Біла Церква • Вінниця • Дніпро • Житомир • Запоріжжя • Івано-Франківськ • Кам'янець-Подільський • Кам'янське • Київ • Краматорськ • Кременчук • Кривий Ріг • Кропивницький • Луцьк • Львів • Мукачево • Миколаїв • Нікополь • Одеса • Павлоград • Полтава • Рівне • Суми • Слов'янськ • Тернопіль • Ужгород • Харків • Херсон • Хмельницький • Черкаси • Чернігів • Чернівці та інші населені пункти країни.