image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Всі товари MPM Oil 

Мастильні матеріали і рідини MPM
Автозапчастини
Генератори, Стартери, Підвіска, Гальма, Трансмісія, Двигун, Рульове, Запалювання, Опалення та кондиціювання, Підготовка та подача повітря, Паливна система, Системи охолодження, Фільтри.
Всі товари
Запчастини для ТО Фільтри, Масла, Колодки гальмівні, Свічки, Гальмівні диски, Щітки склоочисників, Рідини, Ремені ГРМ та привідні.

MPM була заснована 25 років тому як справжній фахівець по мастильним матеріалам і рідин. З цього моменту ми пройшли великий шлях у створенні зростання і досконалості разом з нашими глобальними клієнтами, постачальниками і видатним персоналом. Наша мета з самого початку полягала в тому, щоб бути найбільш повним постачальником всіх мастильних матеріалів і рідин для сучасних світових автопарків з продуктом, затвердженим корпорацією OEM. Сьогодні ми пишаємося тим, що усвідомили цю проблему. Наша компанія працює більш ніж в 50 країнах світу з унікальним асортиментом продукції, затвердженим OEM, більше 350 різних мастильних матеріалів і спеціалізованих рідин.