image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Пошук запчастин за ВІН кодом 

Пошук по VIN / FRAME
Оригінальні каталоги

Що являє собою VIN-код автомобіля

VIN-код — це унікальний номер, що надається кожному автомобілю. Абревіатура VIN розшифровується як "Vehicle Identification Number" — ідентифікаційний номер транспортного засобу. Код формується з 17 символів, комбінуючи цифри від 0 до 9 і букви латинського алфавіту. Варто зазначити, що деякі літери, зокрема "I" та "O", до складу коду не входять, щоб уникнути плутанини з цифрами. Цей номер завжди унікальний, він служить інструментом для проведення детальної перевірки автомобіля до його купівлі, підбору фарби для кузова, а також пошуку необхідних запчастин. Підбирати запчастини по ВІН-коду рекомендується з огляду на величезну кількість нюансів, пов'язаних з комплектаціями і модифікаціями автомобілів, відмінностями залежно від ринку збуту та інших чинників.

Як розшифрувати VIN-код авто

17-символьний VIN-код містить у собі всю необхідну інформацію про авто. Для того, щоб краще впізнати свій автомобіль, достатньо правильно розшифрувати кожен символ цього номера:

 1. Код країни-виробника.
 2. Марка виробника і виробничий відділ.
 3. Модель авто та його основні характеристики: тип кузова, система живлення, двигун, трансмісія тощо.
 4. Контрольна цифра (для авто зі США).
 5. Модельний рік.
 6. Завод збірки.
 7. Серійний номер транспортного засобу.

Варто зазначити, що дані у ВІН-коді представлені в зашифрованій формі. Для їх розшифровки потрібні спеціалізовані міжнародні каталоги, що містять всю необхідну інформацію для інтерпретації цих даних.

Як дізнатися ВІН-код автомобіля

Для самостійного пошуку запчастин по ВІН-коду насамперед вам необхідно дізнатися сам код. Ви завжди можете знайти його в техпаспорті автомобіля. Також номер можна виявити безпосередньо на автомобілі, зазвичай він розташовується на фіксованих елементах кузова:

 • під капотом;
 • на стійці поруч із дверима водія;
 • на силовому агрегаті;
 • під покриттям підлоги біля місця водія;
 • на торпедо, в місці з'єднання лобового скла і капота;
 • у нижньому кутку лобового скла;
 • на порозі дверей з боку водія;
 • на верхній арці правого переднього колеса.

Коли йдеться про пошук запчастин за VIN-кодом, знайти його доволі легко, оскільки номер, як правило, дублюється в декількох місцях для посилення захисту від шахрайських дій, спрямованих на його підробку.

Історія виникнення VIN-кодів

Пошук запчастин по ВІН-коду добре знайомий як власникам автомобілів, так і механікам. У США цей підхід почали застосовувати ще в 50-х роках через бурхливе зростання автомобільної промисловості. Тоді вже існувала необхідність у певних деталях для конкретних марок, моделей і модифікацій автомобілів, і використання аналогів не допускалося. Згодом пошук потрібних деталей ставав дедалі складнішим. Ситуація почала змінюватися, коли виробники запровадили систему присвоєння певних кодів автомобілям, а деталі почали маркуватися серійними номерами. Це значно полегшило завдання вибору запчастин як для механіків, так і для автовласників.

Повноцінний пошук запчастин за ВІН-кодом став можливим у 1981 році з введенням міжнародного стандарту. Згідно з ним, виробники автомобілів зобов'язані були присвоювати ідентифікаційні номери кожному автомобілю. Розробкою і впровадженням цієї системи займалося Національне управління безпеки дорожнього руху США.

Важливо зазначити, що в Канаді та деяких інших країнах міжнародний стандарт було прийнято з невеликими відмінностями.

Як правильно підібрати запчастини по ВІН-коду

Самостійно підібрати запчастини за ВІН-кодом на EXIST.UA дуже легко і, до того ж безкоштовно. Просто введіть ВІН-код вашого автомобіля до пошуку. Після внесення VIN-коду, система автоматично надасть вам вибір товарів, абсолютно сумісних з вашим авто. Ви знайдете як товари виробників оригінальних запчастин, так і замінники.

Поширені помилки в процесі підбору запчастин по VIN-коду

Під час пошуку запчастин за VIN-кодом в Україні, деякі власники автомобілів іноді стикаються з проблемами, такими як некоректні результати пошуку або неможливість знайти потрібні деталі. Це може бути зумовлено різними причинами:

 1. Якщо автомобіль було вироблено на початку або в середині 80-х, то купівля запчастин по ВІН-коду може становити певні складнощі.
 2. Раніше під час виробництва автомобілів не враховувалися певні нюанси. Наприклад, одна й та сама модель автомобіля, зібрана в різних країнах, могла мати відмінності в елементах підвіски та інших компонентах. Усе це почали вказувати відносно недавно. Саме тому підбір запчастин по ВІН-коду буде найбільш ефективним для автомобілів, випущених після 2000 року.
 3. Деякі автомобілі привозяться в країну з-за кордону в приватному порядку. Хоча такі угоди є абсолютно легальними, автомобілі, придбані таким чином, можуть мати свої нюанси, особливо якщо вони раніше використовувалися як спецтранспорт. У цьому контексті підбір запчастин за VIN-кодом може не завжди бути абсолютно точним. Однак варто зазначити, що ризик такої неточності мінімальний.
 4. Помилки під час підбору автозапчастин часто виникають через модифікації та тюнінг, зроблені попереднім власником. Наприклад, власник міг використовувати автозапчастини, які не повністю відповідають специфікаціям автомобіля, що ускладнює поточний пошук необхідних компонентів. Так, навіть якщо з використанням ВІН-коду буде обрано коректні деталі, вони можуть виявитися несумісними з машиною через колишні модифікації.

Замовити та купити запчастини по ВІН-коду в EXIST.UA - найкраще рішення!

Наш магазин надає наступні переваги:

 • Широкий асортимент товарів: Зробіть свій вибір, виходячи з бюджету, авторитетності бренду й особистих уподобань.
 • Зручний пошук: Можливість легко підібрати запчастини за ВІН-кодом, аксесуари та витратні матеріали в уніфікованому каталозі.
 • Професійні консультації: Допомога менеджерів у виборі відповідних деталей для вашого автомобіля.
 • Мобільний застосунок: Зручний додаток для IOS і Android, що також дає змогу здійснити пошук запчастин по ВІН-коду і купувати в будь-який час і з будь-якого місця.
 • Відгуки та рейтинги: Корисна інформація про товари від інших покупців для здійснення обґрунтованих покупок.
 • Гарантія якості: Впевненість у придбанні якісних товарів, підтверджена гарантією.
 • Гнучкі способи оплати: Можливість розрахунку різними методами для зручності клієнта.
 • Доставка: Надійна та швидка доставка Новою Поштою та Укрпоштою.
 • Пункти самовивозу: Можливість забрати товари самостійно в містах України.

Скористайтеся всіма цими перевагами та зробіть замовлення в інтернет-магазині EXIST.UA. Ми гарантуємо вам високу якість обслуговування та широкий вибір автозапчастин для будь-яких марок і моделей автомобілів. Чекаємо на вас!