image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Всі товари Shell 

Royal Dutch Shell — публічна компанія, відома як просто Shell — транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Лондоні (Велика Британія), голландського та британського походження. Слово «Royal» у назві компанії означає, що вона нагороджена почесним королівським титулом «Koninklijk», яким відзначаються компанії національної важливості для Нідерландів. Основним бізнесом компанії є розвідка, видобування, переробка, транспортування та збут вуглеводнів (нафти і природного газу). Shell також має значний нафтохімічний бізнес («Shell Chemicals»), в секторі відновлюваних джерел енергії розвиваються можливості використання вітру, водню та сонця. Працює більш ніж в 140 країнах.
Автозапчастини
Генератори, Стартери, Підвіска, Гальма, Трансмісія, Двигун, Рульове, Запалювання, Опалення та кондиціювання, Підготовка та подача повітря, Паливна система, Системи охолодження, Фільтри.
Всі товари
Масла, рідини і автохімія
Автохімія, Рідини, Фарби, Лаки, Шпаклівки, Масла, Присадки, Змазки, Мастила, Засоби для очищення і шліфування
Всі товари

Shell - найбільший в світі англо-нідерландська концерн з видобутку нафти і газу, виробництва та переробки нафтопродуктів (бензину, гасу, дизельного палива, мазуту, мастильних матеріалів, твердих вуглеводнів, бітумів і ін.). Підприємство було утворено в 1907 році шляхом об'єднання голландської компанії "Ройял Датч Петролеум Компані" і англійської "Шелл Транспорт енд Трейдінг Компані Лімітед". В даний час гамма продуктів Shell щодо автотранспорту охоплює виробництво і збут палива, моторних масел, присадок, мастильних матеріалів. У 140 країнах працюють понад 112 тис. Співробітників Shell. Компанія веде геологічну розвідку і видобуток нафти і газу в більш ніж 36 країнах світу. На частку "Shell" припадає близько 3% світового виробництва нафти і 3,5% природного газу. Shell належить найбільша в світі мережа АЗС, яка виступає під єдиним брендом, яка налічує понад 46 тис. Станцій. Торгова марка Shell уже кілька років поспіль посідає перше місце за популярністю серед автомобілістів.