Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Всі товари Brembo 

Компанія Brembo відкривалася в 1961 році як автотранспортна майстерня, але за три роки її засновники твердо вирішили перейти на виробництво гальмівних систем. Це стало головним фактором успіху – тепер Brembo найбільш відомий і впізнаваний виробник гальмівних систем у світі. Сьогодні Brembo – це 18 виробництв в 16 країнах, 24 представництва та продажі в 70 країнах світу. У компанії працює 7700 осіб, 10% з яких інженери. Компанія виробляє гальма для легкових і комерційних автомобілів, а також для мотоциклів і автоперегонів.
Автозапчастини
Генератори, Стартери, Підвіска, Гальма, Трансмісія, Двигун, Рульове, Запалювання, Опалення та кондиціювання, Підготовка та подача повітря, Паливна система, Системи охолодження, Фільтри.
Всі товари
Інтер'єр
Автокрісла, Сидіння, Килимки, Накладки і рамки, Органайзери, Сонцезахист, Частини салону, Чохли, Шумоізоляція
Всі товари


Про компанію

Засновники Brembo Еміліо Бомбассєї і Італо Бреда, зайнявшись ремонтом і обслуговуванням автомобілів в 1961 році, досить швидко оцінили потенціал виробництва гальмівних систем, які тоді доводилося імпортувати в Італії з Великобританії. Перейти на виробництво гальмівних дисків вдалося в 1964 році і відразу ж домовитися з Alfa Romeo. А з 1972 року їх гальма використовувалися на мотоциклах Moto Guzzi. Але справжнім проривом стала співпраця з Ferrari. Енцо Феррарі довірив співвітчизникам розробку гальм для свого спорткара і Brembo увірвалися в світ автоспорту, залишаючись в ньому донині. Крім автоспорту свій авторитет Brembo підтримує завдяки співпраці з автовиробниками - особливо в сфері суперкарів і спортивних автомобілів. Хоча крім Ferrari, Porsche, Corvette і Mercedes, італійці постачають свою продукцію на конвеєр Ford, GM і Fiat. До речі, автовиробники проводять сертифікацію заводів Brembo на відповідність своїм вимогам. А потім на цих же заводах випускаються запчастини і для вторинного ринку.

У 21-му столітті компанія Brembo серйозно розширила свої можливості, кількість виробничих майданчиків і брендів. Цікаво, що виробник крім заводів з виробництва гальм володіє також ливарними заводами, тому сам поставляє метал на свої виробництва. Може бути в цьому криється один із секретів неймовірного якості гальмівних систем від Brembo. Завдяки покупкам і поглинань, а також будівництва нових заводів на ринках, що розвиваються, компанія Brembo сьогодні володіє великою кількістю брендів. Крім власних Brembo і Brembo Racing це AP і AP Racing - стандартні, а також гоночні мотоциклетні і автомобільні гальмівні системи і зчеплення. Під брендом Breco випускаються тюнінгові деталі. Бренд ByBre (скорочено від By Brembo) був створений для випуску гальмівних систем для мототехніки в країнах БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай) і Південно-Західної Азії Marchesini - це легкосплавні диски для звичайних і спортивних автомобілів. А під брендом Sabelt випускаються аксесуари для пасивної безпеки: ремені безпеки, автомобільні сидіння і дитячі автокрісла.

Гальмівні колодки Brembo

Гальмівні колодки Brembo випускаються в двох базових серіях і однієї спортивної. Всі колодки омологовані відповідно до вимог стандарту ECE R90. Сертифіковані колодки отримують додаткове маркування (E1, E2, E4 ...) - цифра означає, яка саме країна видала сертифікат. До речі, на всіх упаковках є QR-код, за яким можна отримати детальну інформацію про характеристики та інструкцію по встановленню. Серія Brembo Original - це стандартні колодки італійського виробника. Асортимент представлений 1400 позиціями, які покривають 98% машин, що використовуються в Європі. У виробництві колодок застосовується більш 100 різних фрикційних сумішей, в залежності від типу транспортного засобу, вимог автовиробників і очікувань автовласників. Компанія впроваджує принципи «ОЕ якості» на всіх стадіях створення колодок. Наприклад, використовується принцип прямої гарячої формування під тиском, який застосовується для всіх колодок, які йдуть на конвеєр. Це дає можливість максимально точно з'єднати фрикційний матеріал з металевою основою, яка поглинає шум і вібрації. До речі, в металевій основі присутній гумова прокладка, додатково знижує негативні фактори роботи гальмівної системи. Друга серія, Brembo Xtra - це новинка, яку італійці презентували в 2018 році.

У неї входить близько 100 артикулів для спортивних і потужних автомобілів. Компанія позиціонує ці деталі, як оптимальні колодки для поліпшених серій дисків Brembo Max і Brembo Xtra, і для водіїв, які люблять швидку і агресивну їзду. Для їх створення був розроблений особливий фрикційний матеріал BRM X L01 з більш ніж 30 компонентів. Він дозволяє одночасно підтримувати високу продуктивність, необхідну для автомобілів з великою потужністю, і забезпечувати комфорт водіння. Колодки дають відмінне «почуття педалі», гарантують стабільний коефіцієнт тертя і менший знос, залишаючи диски чистішими. Серія спортивних колодок Brembo Sport розроблена з таким складом фрикційної суміші, щоб найефективніше працювати в температурному режимі від 200 до 300 ° С і витримувати температури до 600ºС. Тобто забезпечувати всі необхідні характеристики водіям спортивних автомобілів і фанатам агресивної їзди.


Гальмівні диски Brembo

Весь асортимент дисків сертифікований відповідно до новою версією R90-02 правил UNECE R 90. У дисках Brembo застосовуються різні інноваційні рішення, що підвищують їх ефективність. Тому для одного автомобіля можуть бути доступні кілька варіантів дисків, з тими чи іншими рішеннями. Перша технологія - це УФ-фарбування поверхні дисків. Таке рішення дозволяє забезпечити високий рівень захисту від корозії, привабливий зовнішній вигляд, виключити виділення летких органічних сполук, і підвищити стійкість до впливу хімічних речовин. Друга технологія - запатентована система вентилювання дисків Brembo PVT. Зазвичай вентиляційні канали в дисках мають форму лопатей, але італійці придумали виконувати їх у вигляді стовпчиків. Це поліпшило охолодження дисків і підвищило стійкість до термічних тріщин на 40%! Такого ефекту вдалося досягти завдяки більшій турбулентності і меншому простору для поширення тріщин. Не так давно інженери Brembo поліпшили цю технологію до версії PVT Plus - тепер форма стовпчиків стала ще й хрестоподібної. Третя технологія - двоскладові диски, доступна всього в 26 артикулах, для преміальних автомобілів Audi, Mercedes і BMW. Такі диски мають алюмінієву або сталеву маточину, що працює в зв'язці з чавунною гальмівний поверхнею. Четверта технологія - високовуглецеві диски, в каталогах мають позначку НС. Чавун з високим вмістом вуглецю дозволяє знизити шум і вібрації більш ефективно і зробити їзду більш комфортною. Ця технологія раніше використовувалася Brembo тільки для дисків, які йдуть на конвеєр автовиробників. П'ята технологія була створена для автомобілів, які мають інтегровані в гальмівний диск підшипники маточини. Компанія Brembo пропонує попередньо зібрані комплекти таких дисків, виконані у відповідності зі строгими допусками автовиробників. Якщо говорити про асортиментних лінійках гальмівних дисків, то їх чотири: Brembo Original, Brembo Xtra, Brembo Max, Brembo Sport. Базова серія Brembo Original - це неслотірованние і неперфоровані диски, але в них можуть бути впроваджені описані вище технології. Brembo Xtra - це перфоровані диски з отворами на поверхні. Це гарантує відмінне гальмування навіть при високій вологості або високій температурі. Також отвори дозволяють видаляти відкладення і очищати диск. Всі диски Xtra мають забарвлену поверхню. Brembo Max - диски з канавками-виточками, які дозволяють поверхні «оновлюватися» і знижують ризик «скління». Одна з канавок також грає роль індикатора зносу. Всі диски Max також пофарбовані за технологією УФ-фарбування. Brembo Sport - диски для фанатів агресивної їзди і спортивних автомобілів. Розроблено з урахуванням конкретного автомобіля, тому можуть мати різне виконання. Всі диски Brembo Sport мають гальванічне покриття золотистого кольору, що робить їх легко впізнаваними, і виділяє ваш автомобіль на дорозі.

Гальмівні барабани і барабанні колодки Brembo

Для системи барабанного гальма компанія Brembo пропонує близько 300 барабанів і 400 колодок, яких вистачає, щоб закрити потреби власників 96% автомобілів, представлених в Європі. Всі барабани і колодки сертифіковані відповідно до ECE R90. Для гальмівних барабанів застосовується кілька варіантів виконання, більшість з яких було створено для зниження ваги цього вузла. Наприклад, барабан може бути виконаний не тільки з листового заліза, але і з чавуну з фланцем із сталі. Або навіть з алюмінію, з внутрішньою стінкою зі сталі. Колодки для барабанного гальма доступні в двох варіантах упаковки - Standard kit і Kit & Fit. У «стандартному» всі деталі упаковані окремо, а в Kit & Fit попередньо зібрані і готові до установки, що прискорює процес і знижує кількість помилок.

Гідравлічні компоненти гальмівної системи Brembo

Як творець гальмівних систем для автовиробників, компанія Brembo поставляє на вторинний ринок весь набір гідравлічних компонентів: гальмівні циліндри, головні циліндри, гальмівні шланги і шланги зчеплення, головні і робочі циліндри зчеплення. Всі деталі на 100% відповідають вимогам автовиробників і забезпечують стабільну роботу протягом всього терміну служби.

Супорти Brembo

Можливо, сама впізнанна деталь в асортименті Brembo - червоний спортивний супорт з білим логотипом виробника. Тому і якість цих деталей підтримується на стабільно високому рівні, нехай навіть вони не так часто виходять з ладу, та й взагалі більшість супортів виглядають не так ефектно. Тому що імідж - дуже важлива складова успіху Brembo. До речі, виробник пропонує широкий асортимент відновлених супортів. З огляду на, що всі роботи проходять на заводах Brembo, як можна бути впевненим. Співробітники компанії тестують і очищають супорт, повністю змінюють зношені компоненти на нові, і наносять нове анти-корозійне покриття. Супорти відновлюються тільки один раз.

Гальмівна рідина Brembo

Асортимент гальмівних рідин Brembo Premium забезпечує відмінну стійкість проти виникнення парових пробок, і гарантує незмінні властивості протягом тривалого терміну служби. Всі рідини перевершують стандарти базовими характеристиками. Асортимент складається з стандартної рідини DOT 4, версії DOT 4 з низькою в'язкістю для сучасних автомобілів з системами ABS, ESP, ASR, TCS, EBD, і версії DOT 5.1 - для високоефективних автомобілів. Окремий продукт в цьому сегменті - гідравлічна рідина LHM PSA, яка потрібна для гальмівних систем, підвіски і гідропідсилювачів керма у автомобілів, які вимагають рідини з допуском PSA B71 2710.

Мастило для гальм Brembo

Мастило для захисту гальмівної системи Brembo B-QUIET - покращує роботу системи, знижує рівень шуму і захищає від корозії. Мастило не містить металевого мила і жирних кислот, які не змивається навіть при температурах до 1000 º, сумісна з усіма металами. Наноситься на точки контакту між супортом і колодками.