Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Всі товари Lemforder 

Німецька якість, що не викликає питань
Автозапчастини
Генератори, Стартери, Підвіска, Гальма, Трансмісія, Двигун, Рульове, Запалювання, Опалення та кондиціювання, Підготовка та подача повітря, Паливна система, Системи охолодження, Фільтри.
Всі товари
Оливи, рідини і автохімія
Автохімія, Рідини, Фарби, Лаки, Шпаклівки, Оливи, Присадки, Змазки, Мастила, Засоби для очищення і шліфування
Всі товари
Інтер'єр
Автокрісла, Сидіння, Килимки, Накладки і рамки, Органайзери, Сонцезахист, Частини салону, Чохли, Шумоізоляція
Всі товари
Екстер'єр
Автолебедкі, Бампера, Дуги, Підніжки, Захист, Дзеркала, Накладки і молдинги кузова, Очистка скла та фар, Хромовані накладки, Емблеми, Написи, Наклейки та наліпки
Всі товари

 


Про компанію ZF і торговій марці Lemforder

Компанію, яка випускає запчастини Lemforder, заснували батько і син Ульдерупи в 1947 році. Хоча майже всю діяльність вів саме син Юрген і він увійшов в історію, як творець успіху цієї компанії. Як говорив сам засновник, в повоєнний час бізнес в Німеччині виглядав, як «купуй, обмінюй, продавай». Але з 1953 року виробництво автозапчастин стає основним видом діяльності. Виробництво постійно розвивалося, росло кількість заводів, в тому числі за кордоном, збільшувалися поставки на конвеєри автовиробників.

У 1984 році засновники продали контрольний пакет акцій ZF. У 2003-му концерн викупив і всі інші акції.


Lemforder, як частина ZF, не тільки поставляє запчастини для підвіски автовиробників, а безпосередньо бере участь в їх розробці. З їх деталями шасі сходять з конвеєра легкові автомобілі Mercedes, BMW, VW Group, Volvo, GM і Ford. Серед вантажівок їх клієнти - це MAN, Volvo, Mercedes, IVECO, DAF.

Якість продукції

Якість деталей Lemforder не викликає питань у клієнтів у всьому світі. Заводи виробника сертифіковані не тільки по загальному стандарту менеджменту якості ISO 9000, але також відповідають вимоги ISO / TS 16949. Це галузевий стандарт саме для автомобільної промисловості.

До речі, розробка всіх технологічних процесів завжди ведеться на повністю автоматизованої виробничої майданчику в німецькому місті Діпхольц. Її також називають «елітної установкою». І тільки після того, як тут все процеси відпрацьовані до ідеалу і виправлені всі помилки, їх передають на інші заводи в усьому світі. Lemforder каже, що саме такий підхід дозволяє їм завжди залишатися в лідируючій групі виробників і випереджати конкурентів.

Однаково високий рівень якості підтримується на всіх заводах і деталі підвіски і рульового управління Lemforder гарантують вам надійну роботу. Тим більше що для автомобілів, які оснащуються деталями концерну «з заводу», запчастини Lemforder на 100% такі ж, як і оригінальні.

Підтримують цю торгову марку і фахівці автосервісів, особливо спеціалізуються на німецьких автомобілях. Від них часто можна почути «якщо хочете надійності і комфорту, то тільки Лемф».

Всі запчастини Lemforder проходять ретельні тести на міцність в процесі розробки. Дослідники перевіряють всі деталі з урахуванням дії різних сил і дорожніх умов, в лабораторних тестах і на реальних дорогах. Про високу якість продукції говорить і той факт, що всі деталі перевіряються двічі - на відповідність галузевим стандартам і стандартам автовиробників.


Міф про сову і букву L

Перш, ніж перейти до асортименту деталей підвіски Lemforder, розвінчаємо один популярний міф, який можна знайти на сайтах багатьох інтернет-магазинів запчастин.

Звучить він так: «тільки п'ять заводів Lemforder, відкриті ще батьком-засновником, мають право маркувати свою продукцію логотипом з« совою ». Решта заводів використовують тільки L в трикутнику ». Це твердження пропонують використовувати для розпізнавання підробки. Наприклад, якщо сайлентблок зроблений в Китаї і на ньому є «сова», це підробка. Ну, або навпаки - якщо буква L в трикутнику, це просто запчастина ні з німецького заводу.

Ми попросили прокоментувати цю інформацію представників ZF в Україні. «Це неправдива інформація. Умови використання «сови» або букви L набагато складніше. L в трикутнику замінюється на деталях, які робляться для концерну сторонніми постачальниками. Або коли концерн за умовами договору з автовиробником зобов'язаний маркувати запчастини на конвеєр і на вторинний ринок по-різному і виробляти їх на різних заводах. Але «сова» точно варто на всіх деталях, які йшли і йдуть в оригінальну збірку ».


З асортиментом продукції торгової марки Lemforder можна ознайомитися в розділі Автозапчастини Lemforder:

Список товарних категорій Lemforder:

  • Важелі підвіски, стійки стабілізаторів Lemforder
  • Поперечні кермові тяги і кермові наконечники Lemforder
  • Кульові опори Lemforder
  • Резинометалличні деталі приводу: опори двигуна і коробки передач Lemforder
  • Резинометалличні деталі підвіски (сайлентблоки) Lemforder