Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Всі товари Lesjofors 

Шведська компанія Lesjöfors веде відлік своєї історії з 1675 року, коли на тому ж місці, що і зараз, розташовувався сталеливарний завод. У 1849 році виробник перемкнувся на дріт і металеві троси, а вже через три роки вирішив випускати гвинтові пружини. Тому досвід Lesjöfors у виробництві найякісніших пружин перевалив за позначку в 150 років. З 1989 року виробник увійшов до групи компаній Beijer Alma AB. На 24 заводах в 12 країнах трудиться 1600 співробітників.


Про компанію

Отримавши 175-річний досвід в сталеливарному справі, компанія Lesjöfors взялася за виробництво пружин в 1952 році - вже більше 150 років тому. Сьогодні шведи виробляють абсолютно будь-які види пружин, не тільки автомобільні. Кількість їх клієнтів понад 13 000 клієнтів в 60 країнах - найбільше в Швеції, Німеччині, Великобританії та Кітае.Деятельность компанії розділена на три підрозділи: пружини для промисловості, штамповані деталі і пружини для вторинного ринку запчастин.У сфері автомобільних пружин Lesjöfors досяг небачених висот. Їхня продукція поставляється на конвеєри Volvo, Scania, JCB. Висока якість гарантується багатьма факторами. По-перше, виробництво сертифіковане у відповідності до вимог спільного стандарту менеджменту якості ISO9001: 2008, виробничого стандарту для автомобільної промисловості ISO / TS16949: 2009 і екологічного стандарту ISO14001: 2004. Крім того, в своєму виробництві Lesjöfors використовує стандарти якості автовиробників. Що робить їх аналогічними оригінальним пружинам, або навіть краще. До речі, на всю продукція надається трирічна гарантія.


Щоб гарантувати якість продукції, виробник самостійно веде науково-дослідну діяльність, причому тільки на майданчиках з найсучаснішим обладнанням в Швеції. Крім того, всі пружини виробляють виключно з високоякісної сталі. У виробництві використовується тільки метод холодного навивання і відбувається це виключно на комп'ютеризованих автоматичних верстатах.

Гвинтові пружини підвіски Lesjöfors


Основний продукт для автомобільного сектора. Повний асортимент складається З 5500 пружин, які підходять для більшості автомобілів в міре.Создавая пружини, інженери Lesjöfors використовують знання не тільки про метал, але і про роботу підвіски автомобіля і умови виробництва. Компанія використовує програмне забезпечення власної розробки, яке дозволяє створювати конструкцію пружину з урахуванням великої кількості факторів, які впливають на роботу пружіни.В виробництві пружин Lesjöfors використовується виключно прут постійного перетину, який знижує ризик пошкоджень в порівнянні з прутом конічного перетину. При цьому виробник використовує спеціальну пружинну сталь: прут, загартований в маслі, або відпалений (не загартованою) прут. У випадку з навивкой загартованої дроту, після цього її відпускають для зняття напруги металу. А незагартовані пружини навпаки гартують після навивки. Обидва варіанти дають однаково якісний результат. Також виробник використовує тільки метод холодного навивання. Це дозволяє не використовувати оправлення і домогтися гарної гнучкості пружини, при цьому легко змінюючи діаметр навивки і інші характеристики продукції. Крім того, для деяких пружин обидва кінці готового продукту заточуються, якщо це необхідно в конструкції автомобіля. Однією з фінальних стадій є дробеструйная обробка і осаду пружини, які допомагають прибрати залишкову напругу. І ще ця операція готує пружину до фарбування, коли поверхню деталі обробляється фосфатом цинку і епоксидним порошком, методом гальванічного нанесення. Саме така технологія дозволяє забезпечити високий рівень захисту від корозії.

Важливою перевагою пружин Lesjöfors є їх відповідність вимогам стандарту BER1400 / 2002, що означає можливість заміни навіть у гарантійних автомобілів без втрати гарантіі.Кроме стандартного асортименту ресор, Lesjöfors пропонує клієнтам набори спортивних пружин. Це пружини, які занижують підвіску на висоту до 50 мм і дозволяють насолоджуватися усіма перевагами управління зниженням автомобілем і агресивним стилем водіння. В асортименті близько 800 наборів, зокрема для таких автомобілів, як Volkswagen Golf, Citroen Saxo, Peugeot 306, Opel Corsa.


Ресори Lesjöfors


Незважаючи на те, що ресори зараз використовуються в основному тільки в важких автомобілях і комерційному транспорті, саме вони були придумані раніше, ніж пружини підвіски. Але їх не таке широке поширення пояснює той факт, що в асортименті листових ресор є всього 250 артикулів, які можуть використовувати в 70 моделях автомобілів. І це все одно один з найширших асортиментів в Європі.


Компанія виробляє два види ресор - параболічні і листові, які застосовуються в залежності від автомобіля і від цілей автовласника. Хоча методи виробництва двох видів ресор відрізняється. Компоненти листових ресор штампуються, а для параболічних виробляються методом гарячого катання. У процесі охолодження параболічні ресори піддаються дробеструйной обробці. Багатолистові ресори фарбуються тільки зверху (з нижньої сторони листа наноситься анти-корозійна мастило). А ось параболічні ресори піддаються повному окрашіванію.Также компанія виробляє кріплення для ресор, так звані U-болти.

Газові пружини (амортизатори багажника і капота) Lesjöfors


Крім класичних пружин підвіски, компанія Lesjöfors виробляє так звані газові пружини, які ми звикли називати амортизаторами багажника або капота. Асортимент складається з близько 1500 моделей, які підходять для більшості популярних автомобілей.Так само як і пружини підвіски, газові пружини відповідають всім вимогам автовиробників, і аналогічні орігінальним.На всіх амортизаторах встановлені необхідні кріплення, щоб ви могли встановити їх просто і швидко, без яких -або проблем.В розробці газових пружин інженери Lesjöfors використовують докладні дані автовиробників, щоб знайти оптимальне співвідношення параметрів поршня і тиску газа.Так ж ретельно виконуйте ь підходить і до виробництва пружин. Наприклад, штоки поршня виробляють виключно з полірованих сталевих заготовок. При цьому поверхня штока хромується. Все це дозволяє отримати необхідний рівень зносостійкості, опору корозії і міцності. Інші компоненти, прокладки і напрямні, теж виконані з зносостійких матеріалів. Після ретельної підготовки компонентів, зібрані пружини також піддаються тестам на навантаження.