image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Про компанію 

Шановні друзі!

 

Вітаю вас на сайті EXIST.UA - найбільшого українського інтернет-магазину автотоварів та сервісів. Ми присутні на ринку України з 2008 року і маємо національну мережу з 38 офісів продажу, розташованих у всіх обласних центрах та інших містах України. 

 

Місія EXIST.UA: ми  вирішуємо проблеми автомобілістів на експертному рівні, з нами володіти автомобілем легко. 

Ми є місцем, де комплексно вирішуються практично усі питання, пов'язані із володінням та експлуатацією  автомобіля. Наші фахівці та наші сервіси допомагають утримувати ваші автомобілі  у справному стані, укомплектованними якісними автотоварами, готовими до поїздки та будь-яких неочікуваностей в дорозі. Ми відповідаємо за наші слова і  справи, а усі нестандартні ситуації вирішуємо на користь клієнта. З нами спокійно та надійно!

 

 

Ми пропонуємо.

Автотовари. Ми надаємо найбільший асортимент автотоварів в Україні. Його забезпечують 400 постачальників, які мають свої склади в Україні, а також постачають товари з зарубіжних складів під замовлення клієнтів.


Партнерські СТО. Придбати  деталь – лише  частина справи, її потім необхідно встановити на автомобіль. Ми рекомендуємо партнерські СТО різного цінового діапазону, які гарантують високу якість обслуговування. Ми підбираємо СТО як за  маркою машин, так і за видом робіт. Запорука якості робіт - наша репутація.


Автострахування. Ми пропонуємо всі види страхових продуктів для автомобілістів: обов'язкове страхування (Автоцивілку), добровільне страхування цивільної відповідальності, Зелену карту для виїзду за кордон, КАСКО. Наші партнери - тільки надійні страхові компанії, які є лідерами страхового ринку України.


Технічна підтримка в дорозі 24/7. Ми надаємо допомогу в дорозі на всій території України, у тому числі поза населеними пунктами. Несправність автомобіля, аварія, відсутність палива, відмова акумуляторної батареї або інші проблеми - ми забезпечимо оперативну допомогу.

 


Наша відмінність  від інших продавців автотоварів.

Гарантія. Ми надаємо безпрецедентні умови гарантії на придбані товари. Всі підтверджені витрати клієнта, пов'язані з дефектом, відшкодовуються. Звернення з претензією відбувається маскімально легко, розгляд відбувається в стислі терміни, а у дееких випадках і на місті в момент звернення. Будь-які питання вирішуються з точки зору інтересів клієнта. В EXIST.UA функціонує спеціальний підрозділ по перевірці автентичності автотоварів. У разі підозри товару в підробці, ми зв'язуємося безпосередньо з виробником і отримуємо професійний висновок фахівців. Приклади підроблених товарів ми демонструємо на нашому YouTube каналі та в онлайн журналі «АвтоГід».


Персональний менеджер. Наш фахівець є експертом в експлуатації автомобіля. Він уважно вислухає, порадить, виходячи з  переваг  клієнта, замовить товар, підбере страхову компанію, домовиться з СТО, організує візит на діагностику чи ремонт. 


Постійна акційна активність. Ми проводимо до 15 акцій щомісячно, річний призовий фонд становить 100 000 євро. Світові бренди активно беруть участь в акціях на нашому сайті, тому що саме EXIST.UA є найбільш відвідуваним інтернет-магазином України.


Відкритість і лояльність по відношенню до клієнтів. Будь-яку критику ми сприймаємо в якості подарунка - це джерело інформації для поліпшення нашого сервісу. До нас легко достукатися - ми присутні в соцмережах Facebook, YouTube, Instagram, на форумах автоклубів. Ми оперативно реагуємо на всі звернення, а до вирішення будь-яких питань ми підходимо з позиції інтересів клієнта.

 


Наші найцінніші активи:

  • зацікавлений і навчений персонал - КОМАНДА ОДНОДУМЦІВ;
  • заслужена багаторічна ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ;
  • іноваційний і динамічний ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТЛаскаво просимо, ми працюємо для вас!

 

З повагою,

 Ярослав Паламарчук, генеральний директор


+380 (50) 942-11-77


[email protected]