Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Про компанію 

Шановні друзі!

 

Вітаю вас на сайті EXIST.UA - найбільшого українського інтернет-магазину автотоварів та сервісів. Ми присутні на ринку України з 2008 року і маємо національну мережу з 29 офісів продажу, розташованих у всіх обласних центрах та інших містах України. 

 

Місія EXIST.UA: ми забезпечуємо свободу пересування і безпеку при користуванні автомобілем.

Ми є місцем, де комплексно вирішуються практично усі питання, пов'язані із володінням та експлуатацією  автомобіля. Наші фахівці та наші сервіси допомагають утримувати ваші автомобілі  у справному стані, укомплектованними якісними автотоварами, готовими до поїздки та будь-яких неочікуваностей в дорозі. Ми відповідаємо за наші слова і  справи, а усі нестандартні ситуації вирішуємо на користь клієнта. З нами спокійно та надійно!

 

 

Ми пропонуємо.


АВТОТОВАРИ
Найбільший в Україні асортимент запчастин на будь-яке авто. Зручна та швидка доставка.
АВТОМАГАЗИНИ
Національна мережа з 29 офісів продажу у всіх регіонах України.
ПАРТНЕРСЬКІ СТО
Порадимо СТО з високою якістю обслуговування. Різний ціновий діапазон послуг. Підбір сервісу за маркою та видом робіт.
ДОПОМОГА В ДОРОЗІ 24/7
Вирішимо Вашу проблему у кожному куточку України. Exist Assistance - оперативна та якісна допомога.
АВТОСТРАХУВАННЯ
Всі види страхових послуг. Наші партнери – лідери страхового ринку України.
ДОДАТОК
Зручний та швидкий спосіб знайти все необхідне для свого автомобіля в телефоні. 

Наша відмінність  від інших продавців автотоварів.

Гарантія. Ми надаємо безпрецедентні умови гарантії на придбані товари. Всі підтверджені витрати клієнта, пов'язані з дефектом, відшкодовуються. Звернення з претензією відбувається маскимально легко, розгляд відбувається в стислі терміни, а у деяких випадках і на місці в момент звернення. Будь-які питання вирішуються з точки зору інтересів клієнта. В EXIST.UA функціонує спеціальний підрозділ по перевірці автентичності автотоварів. У разі підозри товару в підробці, ми зв'язуємося безпосередньо з виробником і отримуємо професійний висновок фахівців. Приклади підроблених товарів ми демонструємо на нашому YouTube каналі та в онлайн журналі «АвтоГід».


Персональний менеджер. Наш фахівець є експертом в експлуатації автомобіля. Він уважно вислухає, порадить, виходячи з  переваг  клієнта, замовить товар, підбере страхову компанію, домовиться з СТО, організує візит на діагностику чи ремонт. 


Постійна акційна активність. Ми проводимо до 15 акцій щомісячно, річний призовий фонд становить 100 000 євро. Світові бренди активно беруть участь в акціях на нашому сайті, тому що саме EXIST.UA є найбільш відвідуваним інтернет-магазином України.


Відкритість і лояльність по відношенню до клієнтів. Будь-яку критику ми сприймаємо в якості подарунка - це джерело інформації для поліпшення нашого сервісу. До нас легко достукатися - ми присутні в соцмережах Facebook, YouTube, Instagram, на форумах автоклубів. Ми оперативно реагуємо на всі звернення, а до вирішення будь-яких питань ми підходимо з позиції інтересів клієнта.

 

Ми доступні по тлф. (067) 170-1-888, (099) 170-1-888, (093) 170-1-888, e-mail [email protected]


Наші найцінніші активи:

  • зацікавлений і навчений персонал - КОМАНДА ОДНОДУМЦІВ;
  • заслужена багаторічна ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ;
  • іноваційний і динамічний ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТЛаскаво просимо, ми працюємо для вас!

 

З повагою,

 Ярослав Паламарчук, генеральний директор


+380 (50) 942-11-77


[email protected]