Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше
Акції (19)АкціїВсе для ТОДля ТОМережа СТОСТОСтраховкаДопомога 24/7Допомога 24/7

Відкриті вакансії в EXIST.UA. Запрошуємо в команду! 


EXIST.UA - інтернет-магазин з продажу автотоварів та сервісів, що має національну мережу з 37 офісів продажу у всіх регіонах України, є визнаним лідером та експертом на ринку автозапчастин країни. Команда EXIST.UA є найціннішим активом Компанії та налічує близько 500 першокласних фахівців своєї справи. Ми відрізняємось від конкурентів винятковою клієнторієнтованістю та інноваційністю.


1. Менеджер з розвитку бізнесу (Київ) 
Запрошуємо до команди Менеджера з розвитку бізнесу, який вільный володій англійською мовою, проведенное и перекладумовин, и також має досвідних роботов у активных продаж. Вы будете организовывать и проводить организационные работы с внутриземными рабочими группами, подготовить и опубликовать новые разработки иноземных проектов, систематизировать обновление информации в организационных структурах и образовательных учреждениях. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню. 


2. Оператор кол-центру (Київ, з.п. 13000грн.)
Запрошуємо до команди Оператора кол-центру, який володіє українською та російською мовами, навичками телефонного спілкування, ПК на рівні впевненого користувача. Ви будете приймати телефонні дзвінки, оформлювати замовлення в 1С, консультувати клієнтів. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


3. Бухгалтер (Київ, з.п. 16000грн.)
Запрошуємо до команди Бухгалтера зі знанням стандартів бухгалтерського обліку та податкового законодавства, досвідом роботи на ділянці ПДВ, та знанням ПК, 1С і M.E.DOC. Ви будете контроювати рахунки, формувати та реєструвати податкові накладні, контролювати ліміт ПДВ та готувати декларації з ПДВ. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


4. Секретар відділу продажів (Дніпро, Лівий берег)
Запрошуємо до команди Секретаря відділу продажів «Дніпро, Лівий берег» з досвідом роботи з документацією (договір, рахунок, доручення) та з готівкою, навичками володіння ПК на рівні впевненого користувача. Ви будете працювати з документами відділу продажів, вести розрахунки з клієнтами, оформлювати страхові поліси, виписувати рахунки. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню. 


5. Секретар відділу продажів (Івано-Франківськ)
Запрошуємо до команди Секретаря відділу продажів «Івано-Франківськ» з досвідом роботи з документацією (договір, рахунок, доручення) та з готівкою, навичками володіння ПК на рівні впевненого користувача. Ви будете працювати з документами відділу продажів, вести розрахунки з клієнтами, оформлювати страхові поліси, виписувати рахунки. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


6. Секретар відділу продажів (Київ, Голосієво)
Запрошуємо до команди Секретаря відділу продажів «Київ, Голосієво» з досвідом роботи з документацією (договір, рахунок, доручення) та з готівкою, навичками володіння ПК на рівні впевненого користувача. Ви будете працювати з документами відділу продажів, вести розрахунки з клієнтами, оформлювати страхові поліси, виписувати рахунки. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


7. Секретар відділу продажів (Львів)
Запрошуємо до команди Секретаря відділу продажів «Львів» з досвідом роботи з документацією (договір, рахунок, доручення) та з готівкою, навичками володіння ПК на рівні впевненого користувача. Ви будете працювати з документами відділу продажів, вести розрахунки з клієнтами, оформлювати страхові поліси, виписувати рахунки. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


8. Секретар відділу продажів (Одеса, Таїрово)
Запрошуємо до команди Секретаря відділу продажів «Одеса, Таїрово» з досвідом роботи з документацією (договір, рахунок, доручення) та з готівкою, навичками володіння ПК на рівні впевненого користувача. Ви будете працювати з документами відділу продажів, вести розрахунки з клієнтами, оформлювати страхові поліси, виписувати рахунки. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


9. Менеджер з продажу автозапчастин (Київ, Борщагівка)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Київ, Борщагівка» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


10. Менеджер з продажу автозапчастин (Київ, Дарниця)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Київ, Дарниця» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


11. Менеджер з продажу автозапчастин (Київ, Караваєві Дачі)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Київ, Караваєві Дачі» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


12. Менеджер з продажу автозапчастин (Київ, Позняки)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Київ, Позняки» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


13. Менеджер з продажу автозапчастин (Київ, Центральний)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Київ, Центральний» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


14. Менеджер з продажу автозапчастин (Кропивницький)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Кропивницький» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


15. Менеджер з продажу автозапчастин (Краматорськ)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Краматорськ» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


16. Менеджер з продажу автозапчастин (Маріуполь)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Маріуполь» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


17. Менеджер з продажу автозапчастин (Одеса, Таїрово)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Одеса, Таїрово» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


18. Менеджер з продажу автозапчастин (Суми)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Суми» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


19. Менеджер з продажу автозапчастин (Чернівці)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Чернівці» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


20. Продакт-менеджер (Київ, з.п. від 25000грн.)
Запрошуємо до команди Продакт-менеджера з досвідом роботи у автобізнесі, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля та ключових брендів. Ви будете проводити аналітику ринку, стандартизацію прайсів та роботу з кросс-кодами, займатися ціноутворенням та розширенням асортименту, а також формувати асортимент для Google Shoping. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


21. Комірник з власним бусом  (Тернопіль, з.п. 12000грн.)
Запрошуємо до команди Комірника з власним бусом з досвідом безаварійного водіння від 1 року, і з досвідом користувача ПК. Ви будете приймати товари на склад, видавати товар клієнтам, вести облік у програмі, а також доставляти товар по місту. Вартість палива компенсується. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню. 


22. Фахівець з обробки інформації (Київ, з.п. від 30000 грн.)
Запрошуємо до команди Фахівця з обробки інформації зі знанням T-SQL (PostgreSQL, MS SQL) та досвідом програмування на Python або C#, а також знанням будови автомобіля та структур автокаталогів. Ви будете створювати вибірки на основі даних різноманітних форм подачі інформації, таких як csv, xml, xlsx, а також створювати звіти і програми-супутники для автоматизації обробки інформації. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


23. Програміст 1С (Київ)
Запрошуємо до команди Програміста 1С з досвідом роботи на платформі 1С 8.3, бажано з конфігурацією УТ для України 3.0 (і вище) або з "BAS:ERP". Ви будете працювати з керованими формами, конвертацією даних, планами обміну, HTTP-сервісами, СКД, а також з розрахунком партій і собівартості в УТ 3.1. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


24. Front-End Web Developer (Київ)
Запрошуємо до команди Front-End Web Developer з досвідом роботи у JS та React, впевненими знаннями у крос-браузерній верстці, ООП та продуманій логіці при вирішенні задач, досвідом у написанні unit-test. Перевагою буде досвід роботи з Django, ReactNative, ElasticSearch, Kubernetes, Ansible. Ви будете розробляти новий і покращувати існуючий функціонал EXIST.UA, інтегруватися з зовнішними сервісами для автоматизації процесів, займатися Code review, взаємодіяти з іншими inside-командами та зовнішніми підрядниками для обробки архітектури та впроваджувати покращення для наших клієнтів, а також писати юніт-тести для кожної задачі. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню. 


25. Middle Manual QA Engineer (Київ)
Запрошуємо до команди Middle Manual QA Engineer з досвідом у тестуванні веб-сайтів від 2-х років, досвідом роботи у Jira та Confluence, досвідом роботи з HTML/CSS і знанням SQL, досвідом роботи з Postman та Jenkins, досвідом ведення тестової документації, створення та актуалізації тест-кейсів у TestRail, досвідом API-тестування та Black Box-тестування, а також базовими знаннями 1С таElasticsearch. Ви будете створювати та актуалізувати тест-кейси у TestRail, створювати баг-репорти, проводити black box тестування з документуванням у TestRail, проводити basic, regression и smoke тестування, проводити API-тестування, локалізувати помилки у Sentry, працювати з базами даних, а також тестувати мобільний додаток. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню. 


26. Back-End Web Developer (Київ)
Запрошуємо до команди Back-End Web Developer з досвідом роботи у Python та Django, впевненими знаннями у ООП та продуманій логіці при вирішенні задач, знанням алгоритміки, загальноприйнятих архітектурних паттернів, структур даних, досвід у оптимізації додатків та низькорівневого дебагу, знання *nix, а також досвід у використанні реляційних баз даних. Перевагою буде досвід роботи з ReactJS, ReactNative, ElasticSearch, Kubernetes, Ansible. Ви будете розробляти новий і покращувати існуючий функціонал EXIST.UAвзаємодіяти з іншими inside-командами та зовнішніми підрядниками для обробки архітектури та впроваджувати покращення для наших клієнтіва також писати юніт-тести для кожної задачі. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.