image

Відкриті вакансії в EXIST.UA. Запрошуємо в команду! 


EXIST.UA - інтернет-магазин з продажу автотоварів та сервісів, що має національну мережу з 38 офісів продажу у всіх регіонах України, є визнаним лідером та експертом на ринку автозапчастин країни. Команда EXIST.UA є найціннішим активом Компанії та налічує близько 500 першокласних фахівців своєї справи. Ми відрізняємось від конкурентів винятковою клієнторієнтованістю та інноваційністю.


1. Оператор кол-центру (Київ, з.п. 13000грн.)
Запрошуємо до команди Оператора кол-центру, який володіє українською та російською мовами, навичками телефонного спілкування, ПК на рівні впевненого користувача. Ви будете приймати телефонні дзвінки, оформлювати замовлення в 1С, консультувати клієнтів. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


2. Комірник з власним бусом (Чернівці, з.п. 12000грн.)
Запрошуємо до команди Комірника з власним бусом з досвідом безаварійного водіння від 1 року, і з досвідом користувача ПК. Ви будете приймати товари на склад, видавати товар клієнтам, вести облік у програмі, а також доставляти товар по місту. Вартість палива компенсується. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


3. Фахівець з підбору автозапчастин (Київ)
Запрошуємо до команди Фахівця з підбору автозапчастин зі знанням будови автомобіля на високому рівні, досвідом роботи з оригінальними програмами з підбору автозапчастин, та досвідом користувача ПК. Ви будете підбирати запчастини по електронним каталогам, консультувати клієнтів по їх потребам, та продавати автозапчастини. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


4. Секретар відділу продажу (Київ, Голосієво)
Запрошуємо до команди Секретаря відділу продажу «Київ, Голосієво» з досвідом роботи з документацією, досвідом роботи з готівкою, навичками телефонного спілкування, навичками користувача ПК (досвід роботи в 1С буде перевагою). Ви будете здійснювати розрахункові операції (робота з готівкою), здійснювати документообіг та координацію процесу доставки кореспонденції, приймати та розподіляти вхідні дзвінки, а також здійснювати продаж і оформлення страхових полісів та клієнтських сервісів. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


5. Секретар відділу продажу (Київ, Нивки)
Запрошуємо до команди Секретаря відділу продажу «Київ, Нивки» з досвідом роботи з документацією, досвідом роботи з готівкою, навичками телефонного спілкування, навичками користувача ПК (досвід роботи в 1С буде перевагою). Ви будете здійснювати розрахункові операції (робота з готівкою), здійснювати документообіг та координацію процесу доставки кореспонденції, приймати та розподіляти вхідні дзвінки, а також здійснювати продаж і оформлення страхових полісів та клієнтських сервісів. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


6. Менеджер з продажу автозапчастин (Київ, Оболонь)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Київ, Оболонь» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


7. Менеджер з продажу автозапчастин (Київ, Центральний)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Київ, Центральний» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


8. Менеджер з продажу автозапчастин (Краматорськ)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Краматорськ» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


9. Менеджер з продажу автозапчастин (Маріуполь)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин відділу продажу «Маріуполь» з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


10. Менеджер з продажу автозапчастин (Віддалена робота)
Запрошуємо до команди Менеджера з продажу автозапчастин на віддалену роботу з досвідом роботи у продажах запчастин, досвідом роботи з оригінальними каталогами по підбору запчастин і знанням будови автомобіля. Ви будете підбирати запчастини за запитами клієнтів, підтримувати клієнтську базу, реєструвати клієнтів та надавати їм консультації, а також створювати замовлення в 1С. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


11. Програміст 1С (Київ)
Запрошуємо до команди Програміста 1С з досвідом роботи на платформі 1С 8.3, бажано з конфігурацією УТ для України 3.0 (і вище) або з "BAS:ERP". Ви будете працювати з керованими формами, конвертацією даних, планами обміну, HTTP-сервісами, СКД, а також з розрахунком партій і собівартості в УТ 3.1. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.


12. Front-End Web Developer (Київ)
Запрошуємо до команди Front-End Web Developer з досвідом роботи у JS та React, впевненими знаннями у крос-браузерній верстці, ООП та продуманій логіці при вирішенні задач, досвідом у написанні unit-test. Перевагою буде досвід роботи з Django, ReactNative, ElasticSearch, Kubernetes, Ansible. Ви будете розробляти новий і покращувати існуючий функціонал EXIST.UA, інтегруватися з зовнішними сервісами для автоматизації процесів, займатися Code review, взаємодіяти з іншими inside-командами та зовнішніми підрядниками для обробки архітектури та впроваджувати покращення для наших клієнтів, а також писати юніт-тести для кожної задачі. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню. 


13. Back-End Web Developer (Київ)
Запрошуємо до команди Back-End Web Developer з досвідом роботи у Python та Django, впевненими знаннями у ООП та продуманій логіці при вирішенні задач, знанням алгоритміки, загальноприйнятих архітектурних паттернів, структур даних, досвід у оптимізації додатків та низькорівневого дебагу, знання *nix, а також досвід у використанні реляційних баз даних. Перевагою буде досвід роботи з ReactJS, ReactNative, ElasticSearch, Kubernetes, Ansible. Ви будете розробляти новий і покращувати існуючий функціонал EXIST.UA, взаємодіяти з іншими inside-командами та зовнішніми підрядниками для обробки архітектури та впроваджувати покращення для наших клієнтів, а також писати юніт-тести для кожної задачі. Пропонуємо офіційне працевлаштування, своєчасну стабільну зарплатню.