image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше

Переднє основне світло 

Галогенні лампи
Галогенні лампи Лампи з галогеном, Лампи галогенові, Лампи накалювання галогенові, Заміна галогенної лампи, Оригінальна галогенна лампа, Галогенна лампа високої продуктивності, Галогенні лампи для автомобілів, Галогенні лампи для фар, Галогенні лампи для, лампа H7, лампа H4, лампа H1, лампа H3, лампа H8, лампа H9, лампа H10, лампа H11, лампа H15, лампа H16, лампа HB3, лампа HB4, лампа HIR2
Фара
Фара Фари основного світла
Скло фар
Скло фар Скло фар
Рамки і накладки фар основного світла
Рамки і накладки фар основного світла Рамки і накладки фар основного світла
Світлодіодні (LED) лампи
Світлодіодні (LED) лампи Світлодіодні (LED) лампи
Денні ходові вогні (ДХО, DRL)
Денні ходові вогні (ДХО, DRL) Денні ходові вогні (ДХО, DRL)
Пильники, кришки фар
Пильники, кришки фар Пильники, кришки фар
LED комплекти переднього основного світла
LED комплекти переднього основного світла LED комплекти переднього основного світла
Додаткові фари і фарошукачі
Додаткові фари і фарошукачі Додаткові фари і фарошукачі
Лінзи
Лінзи Лінзи
Захист фар переднього основного світла
Захист фар переднього основного світла Захист фар переднього основного світла
Комплекти ксенону
Комплекти ксенону Комплекти ксенону
Лампи і комплекти "Ангельські очі"
Лампи і комплекти "Ангельські очі" Лампи і комплекти "Ангельські очі"
Запобіжники, тримачі, переривачі
Запобіжники, тримачі, переривачі Запобіжники, тримачі, переривачі
Популярні товари: Переднє основне світло
Tesla FT 25A.50
4 грн
101 шт.
ЗАВТРА
oe
Renault 26 02 904 41R
142 грн
10 шт.
24 квітня
oe
VAG N 103 201 01
236 грн
161 шт.
25 квітня
Tesla FJ14 80A
238 грн
21 шт.
ЗАВТРА
Висока якість
Osram 64210
176 грн
11 шт.
25 квітня
Висока якість
Narva 483283000
119 грн
1 шт.
24 квітня
oe
Mitsubishi 8475A004
72 грн
18 шт.
ЗАВТРА
Висока якість
Osram 64151
89 грн
9 шт.
ЗАВТРА
Tesla FT 40A.50
4 грн
101 шт.
ЗАВТРА
Висока якість
Philips 12342PRB1
124 грн
1 шт.
ЗАВТРА
Tesla FL 20A.10
6 грн
101 шт.
ЗАВТРА
oe
Hyundai/Kia 92191 2E000
138 грн
3 шт.
24 квітня

Якісна автооптика - запорука безпечного водіння

Сучасний автомобіль - це не просто зручний засіб пересування на близькі й далекі відстані. Практично кожна нова модель - яскравий приклад досконалої інженерної конструкції. Але будь-який транспорт, навіть найнадійніший, який пройшов усі краш-тести, є механізмом підвищеної небезпеки. Він представляє потенційну загрозу для життя і здоров'я людини, тому все в ньому повинно бути завжди технічно справне. Також не слід забувати про необхідність дотримання правил дорожнього руху.

Величезну роль з точки зору безпеки грає освітлення, те, який вигляд має фара робочого світла автомобіля, чи є комплект «противотуманок» (ще його називають ВТФ, туманка, протитуманні або туманний блок під ксенон), причому сьогодні можна купити як світлодіодну лампу на фару або ліхтар-діод, так і ксенонову, біксенонову лампочку, і неважливо, буде це легкове авто, вантажівка або авто будь-якого класу з причепом; вартість такої автозапчастини цілком доступна. Кожен з перерахованих варіантів має свої переваги.

Яскраве переднє основне світло - наскільки це важливо?

Загроза для раптової втрати управління, наїзду на перешкоди, пішоходів створюється не тільки ввечері (вночі). Цьому можуть сприяти такі погодні явища, як:

  • туман;
  • дощ;
  • сніг.

Навіть яскраве світіння сонця викликає ефект засліплення водія і не дає йому повноцінно контролювати ситуацію на дорозі, що вже говорити про сильні опади, вітер та інші підступи стихій. Це важливо не тільки в умовах міського трафіку, а й при їзді на тривалі дистанції по дорогах загального призначення, а також по бездоріжжю. Тому обов'язково повинен бути встановлений якісний діодний (світлодіодний), біксеноновий, ксеноновий ліхтар, фара причепа на вантажівку, будь-то вантажний автомобіль, легковик, або мотоцикл, і бажано щоб був пристрій, що забезпечує відмінну видимість в будь-яких погодних умовах.

Існуючі норми і правила - фактори, які необхідно врахувати при покупці

При виборі підходящої лампочки на головне світло потрібно враховувати, що фара ксенон як додаткове і основне робоче джерело освітлення не завжди відповідає вимогам законодавства України. Пов'язано це з тим, що вона дає надмірно яскраве світіння і засліплює водіїв зустрічного транспорту, а це загрожує ДТП з серйозним ризиком для здоров'я і життя як тих, хто не впорався з керуванням авто, так і пасажирів, інших учасників дорожнього руху. Тому оптимальним на сьогодні варіантом вважається світлодіодна лампа для фари головного світла або як додатковий автомобільний ліхтар.

Габаритні вогні - призначення і ключові особливості

Габаритний вогонь - це елемент автомобільних систем освітлення, який призначений для позначення габаритів автотранспортного засобу під час його переміщення, руху, стоянки на узбіччі, при паркуванні. Європейські автомобілісти часто дають їм такі назви, як: підфарники, стоянкові світлодіодні ліхтарі, передні лампи. У сучасному авто, крім того, є денні ходові вогні (скорочена назва - ДХВ). Деякі власники легкових автомобілів, мотоциклів, вантажівок плутають їх з стоянковими. ДХВ є джерелом додаткового освітлення, який покращує видимість рухомого транспортного засобу на дорозі вдень. Таким чином, ДХВ можуть включатися разом з ближнім світлом автофар. Крім того, автолюбителі можуть використовувати протитуманки (туманки, протитуманні світлодіоди, туманні лінзи), якщо це необхідно в поточних погодних умовах. Тобто водій має право включати ДХВ без використання ближнього світла фар. Однак джерелами денного освітлення обладнані далеко не всі авто. З цієї причини деякі автолюбителі вважають, що автомобільні габаритки повністю замінюють ДХВ. Але ця думка в корені невірна. Вони не можуть працювати самостійно. Через це нерозуміння виникають різні казуси, які загрожують штрафами.

Особливу роль паркувальні сигнали відіграють в момент стоянки транспортного засобу. Раніше вуличне освітлення було недостатньо хорошим. Чорні авто, припарковані у вузьких провулках, абсолютно не були помітні іншим учасникам дорожнього руху. Тому були придумані додаткові види освітлення, які допомагали уникати ДТП. Додаткове підсвічування тьмяне, а не яскраве. Це зроблено навмисно, щоб під час паркування не сідав акумулятор. Включений світлодіод може повністю розрядити батарею, однак для цього авто повинно стояти з працюючими габаритками добу.

Важливість габариток в процесі перевезення вантажів

Важливе значення стоянкові діодні лампи мають для авто, що перевозять будь-який вантаж. Права і ліва сторона всіх вантажних автотранспортних засобів, довжина яких перевищує 6 метрів (це може бути причіп, тягач, напівпричіп), повинна бути обладнана боковими катафотами оранжевого кольору. На причепи також встановлюються задні (червоні або помаранчеві) спеціальні діоди (світло повертаючі) у формі трикутника, дивиться одним гострим кутом вгору. Передня автомобільна частина повинна бути укомплектована стоянковими лінзами і покажчиками повороту. В сучасних транспортних засобах часто встановлюють модульні (суміщені) вогні, в яких габаритки суміщені з покажчиками повороту.

Як купити якісні товари?

Правильне освітлення - запорука безпечної їзди. Тому до його вибору необхідно підходити з усією ретельністю. У кожної моделі є свої якісні характеристики: термін експлуатації, яскравість, колір. Лампи розжарювання, як і їх галогенові побратими, вже відходять в небуття. Перші не тільки швидко перегорають, але і темніють, а другі хоч і служать набагато довше (до 1 000 годин), але також з плином часу втрачають колишню яскравість. Альтернативна заміна віджилих свій вік моделей - ксенонові і біксенонові варіанти. Їх необхідно використовувати з обережністю, щоб не порушувати чинні на території держави нормативні документи. Важлива відмінність ксенону від біксенону в тому, що останній може бути встановлений як в якості далекого, так і ближнього освітлення, також ним оснащується фара Проспорт. В умовах бездоріжжя стане в нагоді біксенон шукач, який забезпечить комфортні умови пересування. Слід зазначити, що використання фари-шукача в межах населених пунктів не допускається. Ще одна важлива ремарка. При установці ксенону в основні ліхтарі його також необхідно використовувати і в протитуманних. В такому випадку протитуманна і основна оптика будуть давати однорідне підсвічування.

Світлодіод також не здає своїх позицій: він економічний (на таку фару витрачається в 10 разів менше електроенергії, ніж на галогенку), надійний, довговічний, невибагливий у використанні. Підкуповує автолюбителів і прийнятна ціна цього освітлення. Наприклад, вона набагато нижче, ніж вартість біксенонові фари, що має величезну популярність.

Прогрес не стоїть на місці, тому всі пристрої при можливості слід модернізувати. В процесі вибору нових агрегатів замість старих варто звернути увагу на такі параметри:

  • потужність;
  • напруга;
  • світловий потік.

Крім того, не зайвим буде дізнатися значення світлової віддачі, яка виступає в ролі критерію економічності і ефективності вибраного виробу.

Продаж якісної автооптики за прийнятною ціною на автомобіль в Україні здійснюється на сайті інтернет-магазину Exist.ua: тут ви можете купити головне (переднє, ліве, праве, ближнє, дальнє, галогенове, дене, додаткове, модульне) світло (в тому числі ксенонове, світлодіодне (діод або ЛІД лампа), альтернативну автомобільну оптику, передню габаритну або чорну фару, сктекла, будь-яку лінзу для авто. Оплатити покупку можна банківською картою, через термінал Приватбанку, післяплатою (в останніх двох випадках постачальник послуг стягує додаткову комісію). Регіон доставки товарів - вся Україна. У великих містах замовлення привозить власна кур'єрська служба магазину, а в невеликі населені пункти посилки відправляються Новою поштою.

Товари з категорії "Переднє основне світло" доступні до замовлення. Доставляємо запчастини та автотовари по всій Україні:

Біла Церква • Вінниця • Дніпро • Житомир • Запоріжжя • Івано-Франківськ • Кам'янець-Подільський • Кам'янське • Київ • Краматорськ • Кременчук • Кривий Ріг • Кропивницький • Луцьк • Львів • Мукачево • Миколаїв • Нікополь • Одеса • Павлоград • Полтава • Рівне • Суми • Слов'янськ • Тернопіль • Ужгород • Харків • Херсон • Хмельницький • Черкаси • Чернігів • Чернівці та інші населені пункти країни.