image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше
СтрахуванняМережа СТОБлог
Запчастини EXIST.UA

Зчіпки для трейлерів 

filtersФільтри
Товарів: 29
Результати: 1-20 з 29
Показати елементи:
Сортувати по:
oe
Toyota 8295190310
1 173 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 3 грудня
Бренд: 
Schneebichler L03-001
3 999 грн
Кількість:
8 шт.
Відправка / Самовивіз: 24 жовтня
Бренд: 
4 236 грн
Кількість:
2 шт.
Відправка / Самовивіз: 27 жовтня
Бренд: 
Вага [кг]:5.92
S-TR TEQ-09.002
4 578 грн
Кількість:
1 шт.
Відправка / Самовивіз: 25 жовтня
Бренд: 
Rockinger RO71796
5 112 грн
Кількість:
2 шт.
Відправка / Самовивіз: 24 жовтня
Бренд: 
oe
Honda 08L91-TL0-600T
10 284 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-SJH-612N
11 055 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-T1G-602A
11 367 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
General Motors 13412533
11 457 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 28 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-SWW-612N
11 568 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-T5A-602B
12 654 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-SJH-613
13 239 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-TV0-603A
13 449 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-SWW-613
13 863 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
General Motors 13320743
13 914 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 28 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-TB8-601A
15 129 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
oe
Honda 08L91-TL4-600T
15 702 грн
Кількість:
20 шт.
Відправка / Самовивіз: 10 листопада
Бренд: 
Rockinger RO46109
15 960 грн
Кількість:
2 шт.
Відправка / Самовивіз: 24 жовтня
Бренд: 
oe
MAN 81.42001-6210
16 620 грн
Кількість:
2 шт.
Відправка / Самовивіз: 27 жовтня
Бренд: 
oe
Honda 08L91-T5A-602A
16 800 грн
Кількість:
10 шт.
Відправка / Самовивіз: 23 листопада
Бренд: 
12

Вам також може підійти

oe
VAG GAA 500 001
1 056 грн
4 шт.
25 жовтня
Висока якість
Elring 247.130
39 грн
42 шт.
24 жовтня
oe
VAG 000 071 128 P
14 649 грн
5 шт.
11 листопада
Febest 0199-DHACV30
579 грн
12 шт.
24 жовтня
Steinhof F-251
8 136 грн
6 шт.
17 листопада
oe
BMW 71 60 6 754 744
56 373 грн
10 шт.
19 листопада
Lavita LA 170106
102 грн
10 шт.
27 жовтня
Thule 1740
4 380 грн
1 шт.
27 жовтня

Пов'язані з категорією "Зчіпки для трейлерів"

Що таке зчіпка для трейлера? Її призначення

Напевно, кожен хоча б раз у своєму житті бачив трейлер. Це величезний автомобіль, схожий на евакуатор, але виконує зовсім іншу роль. Трейлер призначений для перевезення в основному легкових автомобілів. Саме на ньому нові автомобілі доставляють в салон. Він за своєю конструкцією схожий на двоповерховий автобус, тільки замість крісел встановлені металеві полози, на яких за допомогою спеціальних кріплень встановлюється автомобіль. Для того, що скоротити час доставки, кілька причепів з'єднують між собою. В результаті таких нескладних маніпуляцій місткість підвищується до 8-10 автомобілів.

Процес зчіпки - це відповідальний захід, від якості якого залежить цілісність вантажу. Вся річ в тому, що при навантаженні легкових автомобілів на полози, причепи, які і так важать чимало, стають ще важчими. Після з'єднання двох таких елементів навантаження в момент початку руху і гальмування стає неймовірним. Якщо кілька причепів будуть погано з'єднані між собою, тоді ймовірність їх роз'єднання, особливо при входженні в поворот, збільшується в кілька разів. Зчіпний механізм просто не витримує навантаження, і запірний механізм просто від'єднується. Результат іноді буває сумним, але ж ціна такої помилки може обійтися в кілька десятків мільйонів гривень або коштувати людського життя.

Різновиди зчіпних пристроїв для трейлера

Як вже вище було згадано, зчіпки для трейлерів бувають двох видів:

  • старі;
  • нові.

Вони істотно розрізняються, і не тільки за своїми конструктивними особливостями, а й за принципом роботу. Дія зчіпки старого зразка не представляє ніякої складної схеми. Досить просто засунути гак в кільце. Але така система має великий нюанс. Відстань між крюком і кільцем в зібраній системі досить велика, а це призводить до того, що в момент початку руху і гальмування кільце б'є по гаку, який згодом може просто відірватися, незважаючи на міцне з'єднання, або розламатися навпіл. Під час такого удару відбувається приголомшливий стукіт. В елементах зчіпки трейлера нового покоління такої проблеми немає, оскільки весь механізм в з'єднаному стану виглядає як монолітна система.

Переваги

Безсумнівно, що фаркопи нового покоління для трейлерів набагато краще і продуктивніше. У зв'язку з цим, вони мають цілу серією переваг перед своїми попередниками:

  • якість зчеплення. Міцність замку настільки велика, що здатна витримати не один додатковий причіп, а цілих три. При цьому максимально допустиме навантаження досягає і п'яти;
  • надійність конструкції. Використовуючи на трейлерах механізми зчіпки нового покоління, водії можуть бути впевненими в тому, що запірний механізм не розвалиться в дорозі, що він не буде гриміти і стукати на кожній купині, виключаючи необхідність постійно дивитися в дзеркала для перевірки, чи не відчепився причіп.
  • відсутність постійної експлуатації. Зчіпка трейлерів являє собою металевий корпус, повністю захищений від впливу зовнішніх факторів. Ні камені, що летять з-під коліс, ні пісок не зможуть нанести шкоди механізму протягом тривалого періоду часу. Однак це не виключає фактору періодичної перевірки стану замка.

Принцип роботи такого, на перший погляд, простого пристрою працює наступним чином. На одній із складових частин автопоїзда, зокрема це голова і перший причіп, встановлені спеціальні гакоподівні елементи. Фіксуються вони на жорсткій рамі, внаслідок чого забезпечується повна стабільність під час пересування. Варіантів таких частин безліч. Це не обов'язково може бути гак, як на найсучасніших автопоїздах. На другій частині встановлено спеціальний замок з запірним механізмом. Для того, щоб дві частини з'єднати, необхідно зробити одне з двох: перше - підігнати причіп, що попереду стоїть до замку і вручну їх зчепити. Для того, щоб це зробити, доведеться витратити чимало зусиль. Друге - просто здати назад, і гак з замком автоматично зчепляться. Така система передбачена майже на всіх трейлерах нового покоління. Для проведення подібного маневру не потрібно спеціальних умінь і навичок.

Зчіпки для трейлерів - ціни на сайті EXIST.UA

Назва товару Ціна
Автозапчастина Honda 08L91-SJH-61313239 грн
Автозапчастина Honda 08L91-S9A-61317208 грн
Автозапчастина Honda 08L91-SJH-612N11055 грн
Гак Sampa 032.1914236 грн
Автозапчастина Honda 08L91-SWW-612N11568 грн
*Ціни на Зчіпки для трейлерів у таблиці актуальні на 18.10.2026.

Часті запитання

Які товари в категорії Зчіпки для трейлерів найдешевші?

Які товари категорії Зчіпки для трейлерів найпопулярніші в 2026 році?

Яка ціна на Зчіпки для трейлерів?

Ціни на Зчіпки для трейлерів варіюються від 1173 UAH до 85191 UAH. У нас в категорії Зчіпки для трейлерів ви можете вибрати пропозицію з 28 товарів.

Товари з категорії "Зчіпки для трейлерів" доступні до замовлення. Доставляємо запчастини та автотовари по всій Україні:

Біла Церква • Вінниця • Дніпро • Житомир • Запоріжжя • Івано-Франківськ • Кам'янець-Подільський • Кам'янське • Київ • Краматорськ • Кременчук • Кривий Ріг • Кропивницький • Луцьк • Львів • Мукачево • Миколаїв • Нікополь • Одеса • Павлоград • Полтава • Рівне • Суми • Слов'янськ • Тернопіль • Ужгород • Харків • Херсон • Хмельницький • Черкаси • Чернігів • Чернівці та інші населені пункти країни.