Введите номер запчасти или VIN

Про компанію

Шановні друзі!

 

Вітаю вас на сайті EXIST.UA – найбільшого українського інтернет-магазину автозапчастин та сервісів. Ми присутні на ринку України з 2008 року та маємо національну мережу з 36 офісів продажу, які розташовані в усіх обласних центрах та інших містах України.

 

Місія EXIST.UA: ми вирішуємо усі проблеми автомобілістів, з нами автомобілем володіти легко!

 

Наші найцінніші активи:

 • ✔ зацікавлений та навчений персонал – КОМАНДА ОДНОДУМЦІВ
 • ✔ заслужена багаторічна ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ
 • ✔ інноваційний та динамічний ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ

 

Ми раді запропонувати вам наші товари та сервіси.

 • Запасні частини і автотовари: весь ринок України в одному місці – на екрані монітору на сайті EXIST.UA.
  Найбільший в Україні асортимент забезпечується співпрацєю з близько 400 постачальниками, які мають свої склади в Україні, а також доставляють товари з закордонних складів під замовлення клієнтів.
 • Автострахування: наші поліси – гарантія безпеки страхування
  Ми пропонуємо весь спектр страхових продуктів для автомобілістів: Автоцивілку, добровільне страхування відповідальності, КАСАКО, Зелену карту. Наші партнери – тільки надійні страхові компанії, які є лідерами ринку страхових послуг України: PZU, Європейський Страховий Альянс, ОРАНТА.
 • Партнерські СТО: купити деталь – частина справи, потім її треба встановити на автомобіль.
  Ми рекомендуємо партнерські СТО різного цінового діапазону, які гарантують високу якість обслуговування. Ми порадимо СТО як за маркою машин, так і за видом робіт. Запорука якості – наша репутація.

 

Чому EXIST.UA і чим ми відрізняємося від інших.

 • Безкоштовна доставка.
  Ми доставляємо безкоштовно будь-який товар в будь-яку точку України. З цією метою ми співпрацюємо з лідером ринку перевезень «Новою Поштою». Навіть при отриманні товару накладеною оплатою послугу пересилки грошових коштів сплачує EXIST.UA.
 • Гарантія.
  Ми надаємо безпрецедентні умови гарантії на придбані товари. Усі підтверджені витрати клієнта, пов’язані з дефектом, відшкодовуються. Звернення з претензією є максимально легким та безпроблемним. Будь-які питання вирішується з точки зору інтересів клієнта.
 • Боротьба з підробками.
  В EXIST.UA функціонує спеціальний підрозділ з перевірки автотоварів. У випадку підозри товару в підробці, ми зв'язуємося безпосередньо з виробником та отримуємо фаховий висновок спеціаліста. Приклади підробних товарів ми демонструємо нашому YouTube каналі та в оналайн журалі «АвтоГід».
 • Персональний менеджер.
  «Сімейний лікар» автомобілів. Він знає автомобіль клієнта, вподобання власника стосовно брендів, цінової політики тощо. Він вислухає, порадить, замовить, домовиться, організує.
 • Супутні сервіси.
  Потреби автомобіліста не обмежуються запчастинами. Їх набагато більше, і всі вони можуть бути вирішені в одному місці – в EXIST.UA. Це партнерські СТО, автострахування, послуга EXIST Assistance та інші.
 • Постійна акційна активність.
  Ми проводимо до 15 акцій щомісяця, річний призовий фонд складає 3 млн. грн. Світові бренди беруть активну участь в акціях на нашому сайті, бо саме EXIST.UA є найбільш відвідуваним інтернет-магазином України.
 • Відкритість і лояльність до клієнтів.
  Будь-яку критику ми розглядаємо як подарунок - це джерело інформації для поліпшення нашого сервісу. До нас легко достукатись - ми присутні в соцмережах Facebook, YouTube, Instagram, на форумах автоклубів. Ми оперативно реагуємо на будь-які звернення, а до вирішення будь-яких питань ми підходимо з позиції інтересів клієнта.

 

Ласкаво просимо! Ми працюємо для вас!

 

З повагою,

 

Ярослав Паламарчук,

Генеральний директор

+380 (50) 942-11-77

ypalamarchuk@exist.ua