image
Ви користуєтеся версією браузера, яка не підтримує багато сучасних технологій, через це частина сторінок відображається некоректно. Докладніше
СтрахуванняМережа СТОБлог
Запчастини EXIST.UA

Натягувач ланцюга ГРМ 

filtersФільтри
Товарів743
Результати: 1-20 з 743
Показати елементи:
Сортувати по:
oe
Hyundai/Kia 24410-25001
1 284 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
222 шт.
Відправка / Самовивіз: 8 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24410 2E000
1 572 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
22 шт.
Відправка / Самовивіз: 8 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24410 2F001
1 158 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
43 шт.
Відправка / Самовивіз: 7 липня
Бренд: 
oe
Toyota 13540-37030
1 062 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
39 шт.
Відправка / Самовивіз: 9 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24510 2F101
1 137 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
133 шт.
Відправка / Самовивіз: 8 липня
Бренд: 
oe
Mitsubishi MN183894
1 704 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
17 шт.
Відправка / Самовивіз: 7 липня
Бренд: 
oe
VAG 06K 109 467 K
2 616 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
1 шт.
Відправка / Самовивіз: 10 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24410 2G810
1 386 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
20 шт.
Відправка / Самовивіз: 9 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24410-23800
2 001 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
7 шт.
Відправка / Самовивіз: 8 липня
Бренд: 
Висока якість
INA 551 0033 10
1 212 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
5 шт.
Відправка / Самовивіз: 7 липня
Бренд: 
Висока якість
INA 551 0006 10
2 979 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
4 шт.
Відправка / Самовивіз: 7 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24461 2GGA0
282 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
2 шт.
Відправка / Самовивіз: 9 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24370 2A700
1 299 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
12 шт.
Відправка / Самовивіз: 9 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24470 25052
1 026 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
20 шт.
Відправка / Самовивіз: 9 липня
Бренд: 
oe
Hyundai/Kia 24410 2A700
1 218 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
23 шт.
Відправка / Самовивіз: 8 липня
Бренд: 
oe
Toyota 13540-22022
1 236 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
29 шт.
Відправка / Самовивіз: 8 липня
Бренд: 
oe
Ssang Yong 6640500111
2 265 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
25 шт.
Відправка / Самовивіз: 8 липня
Бренд: 
Klifex KL058109217B
591 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
4 шт.
Відправка / Самовивіз: 8 липня
Бренд: 
oe
Mazda ZJ01-12-500B
2 367 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
9 шт.
Відправка / Самовивіз: 7 липня
Бренд: 
oe
Toyota 13550-31020
2 481 грн
Важливо! Перед замовленням товару обов'язково перевірте на сумісність з обраним авто
Кількість:
8 шт.
Відправка / Самовивіз: 4 серпня
Бренд: 
12345...38

Вам також може підійти

oe
Hyundai/Kia 05100 00441
1 980 грн
322 шт.
7 липня
Висока якість
Victor Reinz 81-34367-00
375 грн
89 шт.
7 липня
Висока якість
Kolbenschmidt 50006460
258 грн
89 шт.
7 липня
oe
Hyundai/Kia 24386 2F000
264 грн
20 шт.
9 липня
Висока якість
Victor Reinz 12-25837-01
210 грн
155 шт.
8 липня
Jp Group 1119401101
282 грн
25 шт.
7 липня
oe
Hyundai/Kia 22311 2GGB0
1 146 грн
20 шт.
9 липня
Висока якість
Elring 332.800
690 грн
52 шт.
7 липня

Натягувач ланцюга ГРМ до популярних моделей авто

Audi
Натягувач ланцюга Ауді А6 С5 (4B2) СеданА6 С5 (4B2) Седан
Fiat
Натягувач ланцюга Фіат ДоблоДобло
Hyundai
Mazda
Натягувач ланцюга Мазда 33Натягувач ланцюга ГРМ Мазда 66Натягувач ланцюга ГРМ Мазда СХ-5СХ-5
Peugeot
Натягувач ланцюга Пежо 307307Натягувач ланцюга ГРМ Пежо 407407Натягувач ланцюга ГРМ Пежо ПартнерПартнер

Натягувач ланцюга ГРМ до популярних марок авто

Натягувач ланцюга ГРМ АудіНатягувач ланцюга ГРМ БМВНатягувач ланцюга ГРМ ШевролеНатягувач ланцюга ГРМ ФордНатягувач ланцюга ГРМ ХондаНатягувач ланцюга ГРМ ХюндайНатягувач ланцюга ГРМ КіаНатягувач ланцюга ГРМ ЛексусНатягувач ланцюга ГРМ МаздаНатягувач ланцюга ГРМ МерседесНатягувач ланцюга ГРМ МітсубісіНатягувач ланцюга ГРМ НісанНатягувач ланцюга ГРМ ОпельНатягувач ланцюга ГРМ ПежоНатягувач ланцюга ГРМ РеноНатягувач ланцюга ГРМ ШкодаНатягувач ланцюга ГРМ СубаруНатягувач ланцюга ГРМ СузукіНатягувач ланцюга ГРМ ТойотаНатягувач ланцюга ГРМ ФольксвагенНатягувач ланцюга ГРМ Вольво

Пов'язані з категорією "Натягувач ланцюга ГРМ"

Що таке натягувач ланцюга

Натягувач ланцюга — це елемент системи газорозподілу двигуна, який забезпечує оптимальне натягнення привідного ланцюга. Його завдання — утримувати ланцюг у стабільному положенні, щоб передача руху від колінчастого вала до розподільного відбувалася без затримок і прослизань. Від правильного функціонування цієї деталі залежать точність відкриття клапанів і загальна узгодженість роботи двигуна.

Конструктивно натягувач ланцюга ГРМ складається з корпусу, штока, пружини або гідравлічного механізму, який компенсує коливання натягу під час роботи мотора. У сучасних автомобілях переважно використовуються гідравлічні натягувачі, що автоматично регулюють натяг за допомогою тиску моторного мастила. Це забезпечує стабільну роботу навіть при зміні температури та навантаження.

Основні функції натягувача

Натягувач виконує кілька критично важливих функцій у системі двигуна:

  • Підтримує постійний натяг ланцюга. Компенсує його природне подовження під час роботи, зберігаючи стабільну натяжку.
  • Запобігає перескакуванню ланцюга. Утримує правильне положення на зубчастих колесах колінчастого та розподільного валів.
  • Зменшує вібрації та шум. Забезпечує плавну безударну роботу приводу ГРМ навіть при зміні обертів.
  • Підвищує довговічність елементів приводу. Знижує навантаження на напрямні, зірочки валів і сам ланцюг.

Завдяки цим функціям натягувач ланцюга забезпечує точність фаз газорозподілу і стабільну роботу двигуна без перевантажень, спричинених ослабленням приводу.

Ознаки несправності натягувача ланцюга

Знос або поломка натягувача може швидко призвести до серйозних проблем у роботі двигуна. Основні симптоми:

  • Сторонній шум або брязкіт з боку ланцюгового приводу, особливо в разі запуску холодного двигуна.
  • Металевий стукіт під час зміни обертів, що свідчить про слабкий натяг ланцюга.
  • Зміна звучання двигуна після запуску чи на холостому ходу.
  • Помилки на панелі приладів, пов’язані з некоректною роботою фаз газорозподілу.
  • Підтікання мастила в зоні розташування натягувача.

У разі появи таких ознак натягувач ланцюга потребує термінової перевірки й за необхідності заміни. Ігнорування проблеми може призвести до перескакування ланцюга і пошкодження клапанного механізму.

Причини несправності натягувача

Основні причини виходу з ладу цієї деталі:

  • Природний знос робочих елементів. Пружина втрачає жорсткість, а гідравлічний поршень — герметичність.
  • Недостатній тиск мастила. Гідравлічний натягувач не може створити необхідний тиск і послаблює ланцюг.
  • Забруднення оливних каналів. Часточки бруду заважають нормальній роботі клапанного механізму.
  • Неправильне встановлення ланцюга або натягувача. Навіть незначний перекіс може спричинювати нерівномірне навантаження.
  • Використання неякісних запчастин. Низькосортні аналоги мають короткий ресурс і не витримують робочих температур.

Заміна натягувача ланцюга належить до складних процедур, оскільки він є частиною єдиного вузла газорозподільного механізму. Під час його заміни зазвичай рекомендується одночасно міняти й інші елементи приводу — ланцюг, напрямні та зірочки валів. Ці деталі мають приблизно однаковий ресурс, тому комплексна заміна забезпечує стабільну роботу системи і запобігає повторному розбиранню двигуна в майбутньому.

Чому варто купити натягувач ланцюга на Exist.ua?

У каталозі Exist.ua представлено великий вибір натягувачів ланцюга від провідних світових брендів, зокрема INA, Febi, Ruville, SWAG та ін., відомих стабільною якістю і довговічністю своїх деталей.

Ми співпрацюємо безпосередньо з офіційними постачальниками, тому ви отримуєте оригінальні вироби з підтвердженим походженням. Зручний фільтр дає змогу підібрати потрібну модель за параметрами автомобіля, а детальна інформація про сумісність допоможе уникнути помилок під час вибору.

Наші переваги:

  • гарантія на кожну деталь;
  • точний підбір натягувачів за VIN-кодом або моделлю авто;
  • наявність мобільного застосунку;
  • професійна підтримка консультантів;
  • швидке доставлення по всій Україні та можливість самовивозу.

Вибираючи натягувач ланцюга на Exist.ua, ви отримуєте поєднання якості, надійності, зручності та бездоганного сервісу.

Натягувач ланцюга - ціни на сайті EXIST.UA

Назва товару Ціна
Натягувач ланцюга ГРМ Hyundai/Kia 24410-250011284 грн
Натягувач ланцюга ГРМ Hyundai/Kia 24410 2E0001572 грн
Натягувач ланцюга ГРМ Hyundai/Kia 24410 2F0011158 грн
Натягувач ланцюга ГРМ Toyota 13540-370301062 грн
Натягувач ланцюга ГРМ Hyundai/Kia 24510 2F1011137 грн
*Ціни на Натягувач ланцюга ГРМ у таблиці актуальні на 05.07.2026.

Часті запитання

Які товари в категорії Натягувач ланцюга ГРМ найдешевші?

Які товари категорії Натягувач ланцюга ГРМ найпопулярніші в 2026 році?

Яка ціна на Натягувач ланцюга ГРМ?

Ціни на Натягувач ланцюга ГРМ варіюються від 201 UAH до 75777 UAH. У нас в категорії Натягувач ланцюга ви можете вибрати пропозицію з 743 товарів.

Товари з категорії "Натягувач ланцюга ГРМ" доступні до замовлення. Доставляємо запчастини та автотовари по всій Україні:

Біла Церква • Вінниця • Дніпро • Житомир • Запоріжжя • Івано-Франківськ • Кам'янець-Подільський • Кам'янське • Київ • Краматорськ • Кременчук • Кривий Ріг • Кропивницький • Луцьк • Львів • Мукачево • Миколаїв • Нікополь • Одеса • Павлоград • Полтава • Рівне • Суми • Слов'янськ • Тернопіль • Ужгород • Харків • Херсон • Хмельницький • Черкаси • Чернігів • Чернівці та інші населені пункти країни.